2015-07-01
2015m. Kauno rajono seniūnijų sporto žaidynėse Garliava pirma !!!

Savaitgalį Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos sporto bazėje vyko 2015 metų Kauno rajono seniūnijų sporto žaidynės, kuriose Garliavos seniūnija neturėjo sau lygių ir užėmė pirmą vietą toli palikdama artimiausias varžoves seniūnijas.

Komandos, laimėjusios pirmąsias vietas, iškovojo teisę atstovauti Kauno rajonui Lietuvos žaidynių II etapo varžybose.

Šiais metais jos vyks Jonavoje rugpjūčio 29 dieną. Mūsų rajono komanda dėl teisės patekti į finalines varžybas kovos su Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Ukmergės, Anykščių, Birštono rajonų bei Kauno miesto ir Elektrėnų savivaldybių komandomis. Šių varžybų prizininkai pateks į finalines žaidynes, kurios rugsėjo mėnesį vyks Utenoje.

Garliavos miesto seniūnija išstatė komandas visose rungtyse ir daugumoje užėmė pirmąsias arba prizines vietas:

9. Futbolas  III vieta

Susumavus 2015 metų Kauno rajono seniūnijų sporto žaidynių rezultatus didžiųjų seniūnijų grupėje: