2930311234

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2017-10-23
Garliavoje žaidžianti KTU šventė pergalę

4-ojo  „Vivus.lt“ rankinio lygos turo principingos varžybos tarp Kauno  „KTU“ ir „Utenos“ ekipų vyko Garliavos sporto ir kultūros centre. Nors „KTU“ jau prieš rungtynes buvo laikomi šios poros favoritais, tačiau pergalę tokiu solidžiu skirtumu kauniečiams pranašavo mažai kas.

Europos iššūkio taurėję užsigrūdinęs Kauno klubas darbo ėmėsi jau nuo rungtynių pradžios ir po pirmųjų 30 minučių pirmavo 26:10. Antrajame susitikimo kėlinyje „KTU“ apsukų nemažino ir tendencingai artėjo istorinės pergalės link. Nuaidėjus finaliniam švilpukui švieslentė rodė 47:22 „KTU“ klubo pirmąją pergalę aukščiausioje šalies lygoje. Tuo tarpu uteniškiai ir toliau lieka su nuliu taškų sąskaitoje.

Darius Talačka („KTU“ vyr. Treneris“): Pirma pergalė Lietuvos rankinio lygos čempionate! Po nevisai sėkmingo starto Europoje „KTU“ rankininkai išliejo susitelkųsį pyktį ant Utenos HC „Utena“ kolektyvo. Kibi gynyba ir uraganiškos kontratakos buvo pagrindiniais mūsų ginklais šiose rungtynėse. Antrasis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu galėjau leisti rungtyniauti mažiau rungtyniaujantiems žaidėjams.“

„KTU“: Ignas Grigas 12, Martynas Stumbra 7, Vilius Juozaitis 6, Karolis Jankauskas 5, Arminas Stankūnas ir Lukas Sutkus po 4.

„HC Utena“:  Karolis Ubeika 7, Eimantas Sinkevičius ir Marius Deveikis po 4, Ernestas Nikitinas 3.

Info ir foto: rankinis.lt