2930311234

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2017-11-22
Atkaklios LRF taurės varžybos Garliavoje

Itin atkaklios vyrų rankinio varžybos vyko Garliavos sporto ir kultūros centre. Kauno „KTU“ prieš antrąsias ketvirtfinalio rungtynes su Alytaus „Varsa – Stronglasu“ turėjo 4 įvarčių deficitą. Šeštadienio susitikimą Alytuje šeimininkai buvo laimėję 37:33, todėl KTU turėjo atsirevanšuoti didesniu skirtumu.

Aukščiausioje šalies lygoje debiutuojantys kauniečiai jau nuo susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir pradėjo krautis pranašumą. Jau įpusėjus pirmajam kėliniui „KTU“ pirmavo 13:9, o per likusį laiką tą pranašumą šeimininkai padidino iki 22:16.

Antrasis rungtynių kėlinys tapo tikru nervų išbandymu abiems ekipoms. Greitai ir efektyviai žaidusi „KTU“ komanda likus žaisti 6 minutėms iki susitikimo pabaigos dar pirmavo 8 įvarčių persvara (34:26) ir Garliavoje jau buvo pakvipę sensaciją. Kibi ir aktyvi alytiškių gynyba tuomet išmušė „KTU“ rankininkus iš vėžių, tačiau pradėjus tiksėti paskutinei minutei jų persvara dar buvo pakankama (38:33), tačiau per paskutinę minutę du įvarčius „Varsai – Stronglasui“ pelnė Remigijus Čepulis ir išplėšė savo ekipai kelialapį į varžybų pusfinalį. Galutinis antrųjų rungtynių rezultatas 38:35  „KTU“ ekipos naudai, tačiau dviejų rungtynių seriją 1 įvarčiu laimėjo „Varsa – Stronglasas“.

Kauno „KTU“: Vilius Juozaitis 11, Ignas Grigas 9, Karolis Jankauskas 6, Deividas Jovaišas 5, Arminas Stankūnas 4, Vilius Ruškys 2, Algirdas Lazauskas 1.

Alytaus „Varsa – Stronglasas“: Gintautas Adamkevičius 7,  Remigijus Čepulis 6, Aurelijus Sabonis ir Žygimantas Micevičius po 4, Dovydas Čepulis ir Tautvydas Petrušauskas 3, Rokas Lastauskas ir Nedas Buronko po 2, Irmantas Asakavičius, Ridas Čeglinskas po 1.

Info: rankinis.lt