2013-02-04
Be trenerio likusios „Hoptrans-Sirenos“ nugalėjo klaipėdietes

Šalies bronzos medalių savininkės savo žiūrovų akivaizdoje - Garliavos sporto centre 69:58 (21:13, 16:16, 14:9, 18:20) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Fortūnos“ (13, 6) krepšininkes.

Trečiajame kėlinyje sužaidus tris minutes, šeimininkių strategas Linas Šalkus buvo nubaustas dviejomis techninės pražangomis ir privalėjo palikti aikštelę. Tuo pasinaudojusi „Fortūna“ realizavo keturias baudas iš eilės ir priartėjo iki 6 taškų (33:39).

Be trenerio likusios „Hoptrans-Sirenos“ spurtavo 12:2 ir skirtumas tarp ekipų tapo dviženklis (51:35, 29-ąją min.). Šią persvarą šeimininkės išsaugojo iki pat mačo pabaigos bei šventė pergalę.

„Hoptrans-Sirenos“ atliko bene keturis kartus daugiau rezultatyvių perdavimų (15:4) bei dvigubai rečiau klydo (11:26).

„Hoptrans-Sirenoms“ daugiausia taškų pelnė: Eglė Sarapaitė 17 (4/5 trit.), Iveta Šalkauskė 15 (9 atk. kam.), Eglė Tarasevičiūtė 14.

„Fortūnai“: Lina Aglinskaitė 22, Gabrielė Gutkauskaitė 15 (8 kld.), Garkeiva Council 13.

Šį sezoną šios komandos jau buvo susitikusios du kartus. Pirmąją dvikovą „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo 88:66, o antroje – 82:79 – taip pat Kauno rajono krepšininkės.

Linas Šalkus („Hoptrans-Sirenų“ ekipos vyr. treneris): „Esu patenkintas visa komanda. Krepšininkės darė tai ką reikėjo. Ypač džiaugiuosi gynyba - mano auklėtinės padarė didelį darbą. „Fortūna“ turi trumpesnį atsarginių žaidėjų suoliuką, galbūt ir tai turėjo įtakos. Aišku, namuose norisi laimėti visada. Kai rungtynės vyksta taškas į tašką, merginoms dar labiau padidėja motyvacija laimėti. „Fortūnos“ komandai leisti įmesti tik 58 taškus yra geras rezultatas. Tad gynyba tikrai džiaugiuosi.“

Dalius Ubartas: („Fortūna“): „Šiandien mūsų komanda buvo neatpažįstama. Praradome ritmą ir sužaidėme žemiau savo galimybių. Nebuvo ryšio tarp gynėjų ir puolėjų. Be to, nepasinaudojome šansu, kai iš aikštės buvo išvytas varžovių treneris. O „Hoptrans-Sirenas“ tai tik mobilizavo.“

Mantas Bertulis („Hoptrans-Sirenos“), LMKL inf., Algimanto Barzdžiaus nuotr.