Naujienos

2016-10-28
BHL: ANTROJO TURO STARTAS – LVOVE

Penktadienį istoriniame Ukrainos mieste Lvove prasidės antrasis Baltijos lygos moterų rankinio čempionato turas. Jame kartu su trimis Baltarusijos elitinėmis ir profesionaliomis komandomis Minsko „BNTU-BelAZ“, HC „Gomel“ bei Gardino „Gorodničanka“ komandomis, grumsis kitas labai pajėgus kolektyvas Ukrainos čempionės Lvovo HC „Galyčanka“ klubas, o taip pat Lietuvos čempionės Kauno „ACME-Žalgiris“ su vicečempionėmis Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ ekipa.

Baltijos lygos naujokės ir II-ojo turo šeimininkės vakarų Ukrainos rankininkės jau pirmame ture Gardine įrodė savo profesionalumą bei jėgą, įveikdamos visas penkias varžoves, tai Gomelį – 17:14(8:7), Minską – 20:18(10:8), Gardiną – 24:12(13:3), Kauną – 25:20(15:11), Garliavą – 24:18(12:12). Jos tvirtai pirmauja turnyro lentelėje:

  1. HC „Galyčanka“                         5          5          0          0          110:82             10
  2. HC „Gomel“                               5          4          0          1          100:84             8
  3. „BNTU-BelAZ“                            5          3          0          2          114:90             6
  4. „ACME-Žalgiris“                          6          2          1          3          121:126           5
  5. HC „Gorodničanka“                      5          1          0          4          77:112             2
  6. HC „Garliava SM-CASCADA“       6          0          1          5          116:144           1

Prieš išvykdamos į Lvovą mūsiškės „ACME-Žalgiris“ ir HC „Garliava SM-CASCADA“komandos sužaidė tarpusavio rungtynes, kurios pabaigė lygiosiomis 22:22(12:10).

Lvovo turo tvarkaraštis:

Spalio 28d., penktadienis

16:30   „BNTU-BelAZ“                                 –           HC „Galyčanka“

18:30   HC „Grodničanka“                             –           HC „Gomel“

Spalio 29d.,šeštadienis

10:30   HC „Gomel“                                       –           HC „Galyčanka“

12:00   „BNTU-BelAZ“                                 –           „ACME-Žalgiris“

13:30   HC „Gorodničanka“                           –           HC „Garliava SM-CASCADA“

15:00   „ACME-Žalgiris“                                –           HC „Gomel“

16:30   HC „Garliava SM-CASCADA“         –           „BNTU-BelAZ“

18:00   HC „Galyčanka“                                 –           HC „Gorodničanka“

Spalio 30., sekmadienis

10:30   HC „Gomel“                                       –           HC „Garliava SM-CASCADA“

12:00   „BNTU-BelAZ“                                 –           HC „Grodničanka“

13:30   „ACME-Žalgiris“                                –           HC „Galyčanka“

15:00   HC „Gomel“                                       –           „BNTU-BelAZ“

16:30   HC „Galyčanka“                                 –           HC „Garliava SM-CASCADA“

18:00   „ACME-Žalgiris“                                –           HC „Gorodničanka“

Trečiasis turas vyks gruodžio pradžioje Minske.

 

INFO: moterurankinis.lt