2017-01-12
Dramatiškas mūšis Klaipėdoje pasibaigė „Hoptrans-Sirenų“ pergale

Dramatišką pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (7/6), kurios svečiuose paskutinėmis sekundėmis 71:70 (23:21, 13:16, 17:18, 18:15) palaužė Klaipėdos „Fortūną“ (7/7).

Šiame susitikime „Hoptrans-Sirenoms“ negalėjo padėti Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, Eglė Tarasevičiūtė bei legionierė Victoria Jarosz, kuri yra išvykusi į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV).

Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkėms, kurios sužaidus 4 minutes pirmavo – 11:5. Likus žaisti 2 minutes, „Fortūna“ ir toliau buvo priekyje (17:9), tačiau „Hoptrans-Sirenos“ surengė spurtą 14:4 ir ne tik panaikino deficitą, bet ir išsiveržė į priekį – 23:21.

Antrąjį kėlinį sėkminga atkarpa pradėjo klaipėdietės ir vėl atitolo – 30:23. Tačiau ne ką mažiau sėkmingu spurtu atsakė viešnios ir komandas vėl skyrė vos taškas – 31:32. Per likusį laiką kova vyko taškas į tašką, o prieš ilgąją pertrauką minimali persvara priklausė „Fortūnai“ – 37:36.

Po didžiosios pertraukos ir toliau vyko įnirtinga kova, o sužaidus 4 minutes rezultatas buvo lygus – 44:44. Likus žaisti 2 minutes, Gabrielė Gutkauskaitė tiksliais baudų metimais vėl leido į priekį išsiveržti „Hoptrans-Sirenoms“ – 53:50. Kėlinį 5 taškais baigė šeimininkės ir prieš lemiamą kėlinį jos vėl pirmavo – 55:53.

Paskutiniame kėlinyje intriga ir toliau niekur nedingo, bet visgi įpusėjus ketvirčiui sėkmingiau sužaidė šeimininkės, kurios vėl atitrūko – 65:59. Likus žaisti 3 minutes, po Rasos Knyzaitės tolimo metimo, rezultatas vėl tapo lygus – 66:66. Likus minutei, į priekį išsiveržė viešnios (69:68), kurios baudų metimais pranašumą dar kiek padidino – 71:68. Likus žaisti 4,3 sekundės, Lina Mikelevičienė baudos metimais sumažino „Fortūnos“ deficitą iki minimalaus (70:71), o vėliau prie baudų metimo linijos pasiuntė „Hoptrans-Sirenas“. Nors Volha Ziuzkova abi baudas prametė, tačiau per likusias 2 sekundės šeimininkės atakos jau nesurengė, o „Hoptrans-Sirenos“ šventė dramatišką pergalę – 71:70.

„Fortūna“Justina Matuzonytė 16 (13 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 14 (7 atk. kam.), Agnė Černeskytė ir Andra Gabalytė po 13.

„Hoptrans-Sirenos“Akvilė Baronėnaitė (5 rez. perd.) ir Kornelija Balčiūnaitė (8 atk. kam,) po 17, Gabrielė Gutkauskaitė 14 (7 rez. perd.), Dalia Belickaitė 10.

Info: lmkl.lt