2016-09-28
Du sporto turnyrai - Garliavos sporto ir kultūros centre

Sekmadienį, rugsėjo 25 d.,  Garliavos sporto ir kultūros centras pakvietė garliaviečius ir miesto svečius į du sporto turnyrus: 3x3 krepšinio ir 3x3 parko tinklinio.  Renginio metu skambėjo ne tik garsūs palaikymo šūksniai, bet ir nuotaikinga muzika, šmaikštūs vedančiojo Irmanto Pilecko komentarai.

Garliavos sporto ir kultūros centro 3x3 krepšinio turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Vilniaus – komanda „Merkurijus“ (kapitonas Deimantas Pavlovskis); antrieji liko - komandos „Iš Dainavos“ krepšininkai (kapitonas Tautvydas Cylikas), o bronzos medalius laimėjo komanda  „Olimpas“ (kapitonas Lukas Petkevičius). Šiam turnyrui teisėjavo LKL  teisėjas Virgilijus Urbšys ir NKL teisėjas Arūnas Kazakevičius.

Garliavos sporto ir kultūros centro 3x3 parko tinklinio turnyro aukso medaliais pasidabino komanda „Kiti“ (kapitonė Paulina Gudaitytė),  finale nugalėjusi komandą „Boicai“ (kapitonas Laurynas Klauda). Trečioji liko komanda skambiu pavadinimu - „Šokoladinis keksiukas“ (kapitonas Ignė Grigaitytė). Šioms varžyboms teisėjavo LSU studentės tinklininkės Laura Simanavičiūtė, Evelina Eiliakaitė ir Rimantė Petraškaitė.

Garliavos sporto ir kultūros centro darbuotojų pastangomis šie turnyrai praėjo sklandžiai ir nuotaikingai. Tikimasi, kad šie turnyrai taps tradiciniais.