2015-07-02
Garliavoje įvyko Atvirosios Europos svarsčių kilnojimo pirmenybės

Šį savaitgalį (birželio 26-28d.), Garliavos sporto ir kultūros centre, žvangėjo metalas ir aidėjo palaikymo šūksniai – čia susirinko beveik pusantro šimto svarsčių kilnotojų iš vienuolikos šalių. Į Kauno rajone vykstančias Atviras Europos svarsčių kilnojimo pirmenybes U-16, U-18 ir veteranų amžiaus grupėse atvyko sportininkai ne tik iš Pabaltijo, Skandinavijos, bet ir Lenkijos, Airijos, Rusijos, Ukrainos, Kazachstano. Lietuvos garbę pirmenybėse gynė 31 svarsčių kilnotojas, iš jų net aštuoni – iš Kauno rajono.

U-16 amžiaus grupėje dvikovės rungtyje antrąsias vietas iškovojo Matas Čepulis (sv.kat. -58 kg.) ir Aurimas Stulgys (sv.kat. -68 kg.). Sportininkai kėlė 16 kg svarsčius.

U-18 amžiaus grupėje dvikovės rungtyje Domantas Ambrazevičius (sv.kat. -85 kg.) pelnė bronzos medalį, Lukas Kaušikas (sv. kat. +85 kg.) liko ketvirtas. Ilgo ciklo rungtyje Justinas Slabada (sv.kat.- 53 kg.) iškovojo antrąją, o Rolandas Bykovas (sv. kat. +85kg.) – trečiąją vietas. Šie sportininkai kėlė 24 kg. svarsčius. Merginų grupėje Margarita Melinytė (sv.kat. -63 kg) su 16 kg svarsčiu rovimo veiksme iškovojo trečiąją vietą.

Estafetės rungtyje Lietuvos komanda, į kurios sudėtį įėjo ir L.Kaušikas bei D.Ambrazevičius, iškovojo antrąją vietą.

Geriausią rezultatą parodė jaunųjų sportininkų treneris, Kauno raj. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos kūno kultūros mokytojas Paulius Visockas, 40-44 m. amžiaus veteranų grupėje tapęs čempionu.

Visi išvardinti Kauno rajono sportininkai prisidėjo prie komandinės įskaitos ir tai lėmė, kad Lietuvos rinktinė iškovojo trečiąją vietą U-16 ir antrąsias vietas U-18 bei veteranų amžiaus grupėse.