2018-05-03
Garliavoje paaiškėjo pirmasis Vivus.lt“ rankinio lygos finalo dalyvis

Vivus.lt“ rankinio lygoje paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis – juo tapo Klaipėdos „Dragūnas“, kuris ir antrosiose serijos rungtynėse nugalėjo Kauno „KTU“ namų arenoje, Garliavos sporto ir kultūros centre, rezultatu 33:28. Todėl "Lygos išsišokėliai" - Kauno "KTU" savo ambicijas galės realizuoti Mažąjame finale.

Rungtynes Kaune sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo didžiąją pirmojo kėlinio dalį. Vis tik, kantriai žaidęs „Dragūnas“ toli varžovų nepaleido ir pačioje pirmosios rungtynių dalies pabaigoje rezultatą išlygino – 16:16.

Antrą kėlinį sėkmingiau pradėjo jau svečiai. Jie greit susikūrė kelių įvarčių persvarą, o vienu metu ji siekė net 6 įvarčius (26:20). Nors Kauno klubas dar bandė gelbėtis susitikimo pabaigoje, tačiau patyrusi Klaipėdos ekipa drausmingai sužaidė susitikimo galą ir šventė pergalę rezultatu 33:28. Iškovoję šią pergalę klaipėdiečiai tiesiausiu keliu žengia į finalą, kuriame bandys apginti pernai susigrąžintą čempiono vardą.

Darius Talačka (KTU): „Rungtynėse galbūt pavyko ne viskas, tačiau bendru vaizdu esu patenkintas. Nelabai kas tikėjo mumis prieš šią seriją, tačiau parodėme, jog galime kautis. Dabar lauksime varžovo mažajame finale. Kol kas dar neaišku, kas juo taps, tačiau ten tikrai motyvacijos nepritrūksime.“

„KTU“: Vilius Juozaitis 6, Karolis Jankauskas ir Edvinas Balčiūnas po 5, Algirdas Lazauskas 4, Aurimas Balčiūnas 3.

„Dragūnas“: Žanas Gabrielius Virbauskas ir Laurynas Palevičius po 7, Laurynas Simonavičius 4,Lukas Vanagas, Benas Butkus,  Modestas Vaitėkūnas po 3.

Info: rankinis.lt