30123456

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2017-12-27
Garliavos moterų komanda šventiškai pamokė vilnietes

Prieš didžiąsias metų šventų Lietuvos moterų rankinio lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Lygos čempionės „Garliava SM – Cascada“ vyko į Vilnių, kur susitiko su „Eglės – Šviesos – Tauro SM“ merginomis.

Nors Vilniuje tarp šeimininkių ir Garliavos merginų galima buvo tikėtis gana atkaklios kovos, tačiau šios prognozės nepasitvirtino ir svečių ekipa pratęsė savo pergalių seriją.

Dar nė karto šiame sezone nepralaimėję Kauno raj. merginos vilnietes įveikė rezultatu 49:28. Nuo rungtynių pradžios dominavę garliavietės jau per pirmąjį kėlinį susikrovė solidų 7 įvarčių pranašumą 22:15, o antrajame kėlinyje vedamos Laimos Bernatavičiūtės bei Gretos Rinkevičiūtės čempionės persvarą dar labiau padidino.

Metus Kauno rajono merginos užbaigė taip ir nekluptelėjusios Lietuvos moterų lygoje. Jos laimėjo visas 7 žaistas rungtynes ir jau du kartus įveikė principines varžoves – Kauno „ACME – Žalgirį“. Vilnietės turi keturias pergales bei tris pralaimėjimus ir užima trečiąją vietą.

„Garliava SM – Cascada“: Laima Bernatavičiūtė ir Greta Rinkevičiūtė po 11, Kamilė Bušaitė 9, Karolina Sparnauskaitė 8, Greta Valatkevičiūtė ir Emilė Aglinskaitė po 3.
„Eglė – Šviesa – SM Tauras“:  Auksė Sviderskienė, Ugnė Malinauskaitė, Inga Sadauskaitė po 7, Rita Repečkaitė 3, Greta Makovskytė ir Gabrielė Pereklytė po 2.

Info: rankinis.lt