2013-04-29
Garliavos sporto centre įvyko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos 3x3 lygos čempionatas

3F klasė triumfavo Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos 3x3 lygos čempionate. Jie balandžio 25 dieną Garliavos sporte centre vykusių varžybų finaliniame ture 15:13 įveikė 1B kl., 10:9 4A kl., 11:5  4D kl., 13:9  2A kl., 12:7  3A kl. ir iškovojo čempionų medalius bei gražuolę pereinamąją taurę, ant kurios bus išgraviruotos jų pavardės.

Čempionais tapo Rokas Drūlia, Nerijus Gurskis, Gediminas Ulinskas ir Rytis Daunys.

Visi 3F klasės gimnazistai taip pat buvo apdovanoti čempionų maikutėmis.

Naudingiausiu - rezultatyviausiu finalinio etapo krepšininku tapo 1B klasės gimnazistas, pelnęs 45 tšk., Eimantas Kazakevičius. Jo ir klasės draugų Arno Tilindės, Vytauto Vigraičio bei Aivaro Juknevičiaus dėka 1B klasė lygoje užėmė antrąją vietą ir pasipuošė sidabriniais medaliais

Trečiąją vietą lygoje tik po labai atkaklių varžybų, stebuklingai 8:7 įveikę 4A klasę, užėmė 4D klasė.Bronziniai medaliai buvo įteikti Šarūnui Jurkšiui, Lukui Morkūnui, Rokui Ulvydui ir Mykolui Gailiui.

Varžybų organizatorius LKL teisėjas, kūno kultūros mokytojas-metodininkas Virgilijus Urbšys dėkoja visiems žaidėjams, teisėjams ir gerbėjams, Garliavos sporto centro direktoriui Mariui Norvaišai, Juozo Lukšos gimnazijos administracijai ir ypatingai gimnazijos direktoriui Vidmantui Vitkauskui buvusiems su mumis pirmąjį sezoną. Tikimės Jus visus ir dar daugiau komandų pamatyti ir kitą sezoną!