2016-11-23
„Hoptrans-Sirenos“ antrą kartą šiame sezone nusileido „Kibirkščiai"

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Vilniaus „Kibirkštis“ (6/1) namuose 70:58 (10:9, 25:23, 11:10, 24:16) antrą kartą šiame sezone nugalėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (3/4) ir įsirašė šeštąją pergalę į savo sąskaitą.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, o įpusėjus kėliniui pirmavo šeimininkės – 6:4. Nors likus žaisti minutę, „Kibirkštis“ buvo priekyje (10:6), tačiau trys Rasos Knyzaitės tikslūs baudų metimai leido „Hoptrans-Sirenoms“ sumažinti atsilikimą iki minimumo – 9:10.

Antrąjį kėlinį spurtu 12:2 pradėjo vilnietės ir greitai nutolo į priekį – 22:11. Tačiau viešnios nenusileido ir po tolimo Eglės Tarasevičiūtės metimo sumažino atsilikimą iki 6 taškų – 20:26. Likus žaisti mažiau nei minutę, „Hoprans-Sirenų“ deficitas siekė 2 taškus (30:32), bet Laura Jurčiūtė smeigė tritaškį – 35:30. Kėlinį baudų metimais baigė Victoria Jarosz ir prieš antrąją mačo dalį paliko vilnietėms 3 taškų persvarą – 35:32.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė dar įtemptesnė kova. Nors „Kibirkštis“ išlaikė persvarą (38:34), tačiau netrukus „Hoptrans-Sirenos“ rezultatą išlygino – 38:38. Likus žaisti 3 minutes, 2 taškų persvara priklausė šeimininkėms (42:40), o kova ir toliau vyko taškas į tašką. Prieš lemiamą ketvirtį „Kibiršktis“ išlaikė 4 taškų pranašumą – 46:42.

Paskutinį kėlinį spurtu 14:3 pradėjo „Kibirkštis“ ir susikrovė net 15 taškų pranašumą – 60:45. Tačiau „Hoptrans-Sirenos“ atsakė trimis tolimais metimais iš eilės ir likus žaisti beveik 4 minutes sumažino atsilikimą iki 6 taškų – 54:60. Likus žaisti pusantros minutės, šeimininkės ir vėl atitrūko (66:57) bei dviženklį pranašumą išlaikiusios iki rungtynių pabaigos šventė pergalę – 58:70.

„Kibirkštis“Laurita Jurčiūtė 17, Laura Juškaitė 12 (6 atk. kam.), Daugilė Šarauskaitė 11 (11 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“Victoria Jarosz 17 (12 atk. kam.), Rasa Knyzaitė, Akvilė Baronėnaitė ir Volha Ziuzkova po 11.

Info: lmkl.lt