2016-12-16
„Hoptrans-Sirenos“ baigė pasirodymą Europos taurės turnyre

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (1/5) baigė pasirodymą Europos taurės turnyre. Paskutiniame mače Rusijoje Lino Šalkaus auklėtinės 59:78 (12:21, 9:17, 18:21, 20:19) nusileido Maskvos srities „Spartak“ (2/4) komandai.

Šiame susitikime garliaviškės negalėjo rungtyniauti pajėgiausios sudėties. Aikštelėje nepasirodė Dalia Belickaitė, Kornelija Balčiūnaitė, Gabrielė Gutkauskaitė ir Volha Ziuzkova.

„Hoptrans-Sirenos“ rungtynes pradėjo užtikrintai ir sužaidus 4 minutes buvo pabėgusios į priekį – 10:4. Tačiau per likusį kėlinio laiką viešnių puolimas kiek sustojo, o „Spartak“ ekipa spurtavo 17:2 ir po pirmojo kėlinio paliko „Hoptrans-Sirenoms“ 9 taškų deficitą – 21:12.

Antrajame kėlinyje garliaviškėms ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, o taškų sąskaitą baudų metimais sužaidus 6 minutes atidarė Rasa Knyzaitė (13:33), bet varžovės jau buvo nutolusios. Tačiau „Hoptrans-Sirenos“ nepalūžo ir pelniusios 8 taškus sumažino atsilikimą – 21:33. Visgi maskvietės sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigoje ir „Hoptrans-Sirenų“ deficitas vėl šoktelėjo – 21:38.

Po didžiosios pertraukos komandos rungtyniavo apylygiai, tačiau varžovių susikrautas pranašumas leido joms įtikinamai pirmauti – 47:29. Prieš lemiamą kėlinį „Hoptrans-Sirenoms“ ir toliau varžoves teko vytis – 39:59. Paskutiniame kėlinyje laiko spurtui, kuris leistų pasivyti varžoves, jau nebeužteko. „Hoptrans-Sirenoms“ teko pripažinti varžovių pranašumą – 59:78.

„Spartak“I.Dojkič 17, W.Knight 14, A.Razheva 13, K.Ogun 10 (8 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė (4 per. kam.) ir R.Knyzaitė po 14 (5 atk. kam.), A.Baronėnaitė ir G.Jasiunskaitė po 8.