2016-10-22
„Hoptrans-Sirenos“ be didesnio vargo įveikė šiaulietes

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (2/2), kurios namuose 87:55 (22:16, 25:13, 21:9, 19:17) nepaliko vilčių Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (2/1) ekipai.

„Hoptrans-Sirenų“ gretose vis dar nebuvo kelio traumą besigydančios Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkės, kurios įpusėjus ketvirčiui pirmavo – 13:6. Visą pirmąjį kėlinį „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė saugų atstumą ir šiaulietėms priartėti neleido bei po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 22:16.

Antrajame ketvirtyje Lino Šalkaus auklėtinės ir toliau diktavo rungtynių tempą, o įpusėjus ketvirčiui įgijo ir dviženklę persvarą – 34:23. Per likusį kėlinio laiką „Šiauliams-Universitetui“ ir toliau sunkiai sekėsi pulti, o šeimininkės sėkmingai rinko taškus ir susikrovė 18 taškų pranašumą – 47:29.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje keitėsi mažai, o garliaviškės sėkmingai išlaikė dviženklį pranašumą – 58:34. Trečiąjį kėlinį „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo net 21:9 ir pieš lemiamą ketvirtį pirmavo daugiau nei įtikinamai – 68:38.

Ketvirtasis kėlinys tebebuvo tik formalumas, per kurį „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė susikrautą persvarą ir šventė įtikinamą pergalę – 87:55.

„Hoptrans-Sirenos“Gintarė Jasiunskaitė 21, Dalia Belickaitė 17 (5 rez. perd.), Livija Sakevičiūtė 14 (5 atk. kam.), Rasa Knyzaitė 13, V.Jarosz 10 (7 atk. kam.).

„Šiauliai-Universitetas“Iveta Šalkauskė 24 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Katsiaryna Urbanovich 10.

Info: lmkl.lt