2013-01-27
„Hoptrans-Sirenos“ iškovojo pergalę prieš nuolat klydusias vilnietes

Ivetos Šalkauskės vedini Lino Šalkaus auklėtiniai savo aikštėje ( GARLIAVOS SPORTO CENTRE )85:72 (25:22, 18:18, 22:13, 20:19) įveikė Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (1-16) ekipą, kuri patyrė jau dvyliktą nesėkmę iš eilės.

Sužaidus 27 minutes komandas teskyrė 4 taškai (57:53), tačiau tuomet „Hoptrans-Sirenos“ spurtavo 13:0 ir susikrovė triuškinamą persvarą (70:53, 31-ąją min.), kurią išlaikė iki mačo pabaigos.

Abi komandos kartu sudėjus suklydo net 67 kartus. Tuo tarpu varžovių gretose dvi krepšininkės prarado 24 kamuolius – Justina Kraujūnaitė (14) ir Austėja Širšinaitytė (10).

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 29 (7 atk. kam.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 16 (7 išpr. praž.), Dovilė Miliauskaitė 14 (9 atk. kam.).

„Jaunieji talentai“: Justina Kraujūnaitė 18 (0/3 trit., 14 kld.), Laura Juškaitė 16 (7 per. kam.), Dalia Belickaitė 16, Austėja Širšinaitytė 10 (10 kld.).

Kitas rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ šeštadienį (01.26) išvykoje žais su Šiaulių „Rūtos-Universiteto“ krepšininkėmis. Tuo tarpu „Jaunieji talentai“ tokiu pat laiku namuose išmėgins jėgas su Kauno „Aisčių-LSU“ žaidėjomis.

Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė („Hoptrans-Sirenų“ ekipos gynėja): „Jos degė dideliu noru laimėti ir po dviejų kėlinių turėjome tik 3 taškų persvarą. Jeigu treneris leisdavo antram mūsų penketui žaisti, tai komandos rungtyniaudavo apylygiai. Visgi į aikštelę išėjo daugiau patirties turinčios krepšininkės, sužaidė protingiau ir atitrūkome. Kiekvieną varžovą reikia gerbti.“