2017-11-04
„Hoptrans-Sirenos“ nepaliko vilčių „Vilkmergės“ ekipai

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (5-1) Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė lengvą pergalę. Kaunietės savų žiūrovų akivaizdoje 87:49 (24:16, 30:11, 16:13, 17:9) sutriuškino Ukmergės „Vilkmergės“ (1-4) ekipą.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kurį šeimininkės pradėjo atkarpa 13:2 ir įgijo 19 taškų persvarą (37:18). Persvara ir toliau augo, o prieš prasidedant ilgajai pertraukai „Hoptrans-Sirenos“ jau pirmavo 27 taškais (54:27).

Situacija nė kiek nesikeitė ir antroje mačo pusėje, kas ir lėmė triuškinančią kauniečių pergalę.

Šeimininkės kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 58:31, o komandų naudingumo statistika dar iškalbingesnė – 112:36. Kaunietės taip perėmė daugiau kamuolių (20:7), tačiau „Vilkmergė“ taikliau atakavo iš toli bei prarado mažiau kamuolių (7:16).

„Hoptrans-Sirenos“ turnyrinėje lentelėje dalijasi 1-3 vietas su Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Kibirkšties“ komandomis, kurių pergalių ir pralaimėjimų santykis yra identiškas.

„Hoptrans-Sirenos“: Dovilė Saurazaitė, Arina Bilotserkivska (8 rez. perd.), Kristė Druskytė (9 atk. kam.) po 12.

„Vilkmergė“: Karolina Ambotaitė 17 (5/8 dvit.), Kamilė Berenytė ir Rita Žilinskaitė po 11.

Iinfo: lmkl.lt