2016-11-04
„Hoptrans-Sirenos“ patyrė pralaimėjimą Izraelyje

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (0/2) Europos taurės turnyre patyrė antrąją nesėkmę. Lino Šalkaus auklėtinės 65:84 (21:25, 14:18, 19:21, 11:20) Izraelyje nusileido Ašdodo „Maccabi Bnot“ (2/0) ekipai.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos tiksliais metimais, o „Hoptrans-Sirenų“ taškų kraitį tritaškiu atidarė Rasa Knyzaitė. Sužaidus beveik 3 minutes, po Victorios Jarosz dvitaškio su pražanga, garliaviškės išsiveržė į priekį – 7:5. Įpusėjus kėliniui ir toliau kova vyko taškas į tašką, o rezultatas buvo lygus – 13:13. Likus žaisti dvi minutes, Izraelio ekipa pelnė 6 taškus be atsako ir pabėgo į priekį (23:17), tačiau „Hoptrans-Sirenos“ atsilikimą kiek sumažino prieš antrąjį kėlinį – 21:25.

Antrąjį ketvirtį „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo atkarpa 6:2 ir varžoves pasivijo (27:27), tačiau „Maccabi Bnot“ surengė spurtą 7:0 ir privertė Liną Šalkų paprašyti minutės pertraukėlės – 27:34. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, varžovės atotrūkį padidino iki 10 taškų (43:33), tačiau V.Jarosz dvitaškiu deficitą sumažino iki vienženklio prieš antrąją rungtynių dalį – 35:43.

Po didžiosios pertraukos „Hoptrans-Sirenos“ pelnė 4 taškus be atsako ir per pusę sumažino savo deficitą – 39:43. Tačiau varžovės surengė spurtą 7:0 ir vėl susikrovė dviženklį pranašumą – 50:39. Įpusėjus kėliniui, po Gintarės Jasiunskaitės tolimo metimo, garliaviškės vėl priartėjo prie varžovių – 47:52. Visgi varžovių greitos atakos leido joms ir vėl spurtuoti (62:51), o prieš lemiamą ketvirtį „Hoptrans-Sirenas“ slėgė 10 taškų deficitas – 54:64.

Ketvirtajame kėlinyje „Hoptrans-Sirenoms“ vis pavykdavo sumažinti atsilikimą iki vienženklio, tačiau varžovės vėl atsakydavo taikliais metimais. Įpusėjus kėliniui „Maccabi Bnot“ susikrovė 13 taškų pranašumą – 73:60. Per likusį rungtynių laiką viešnios spurto nebesurengė, varžovės bėgo į priekį, o „Hoptrans-Sirenoms“ teko pripažinti antrąjį pralaimėjimą – 65:84.

Kitą ketvirtadienį „Hoptrans-Sirenos“ namuose susitiks su Maskvos srities „Spartak“ ekipa iš Rusijos. Susitikimas Garliavos sporto centre prasidės 19.30 val.

„Maccabi Bnot“T.Jackson 21 (9 atk. kam.), N.Shafir 15, S.Doron 14,  F.Abdi 11 (8 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“V.Jarosz 17 (11 atk. kam.), R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 16, D.Belickaitė 12, R.Knyzaitė 8.

Info: lmkl.lt