2016-01-15
Hoptrans-Sirenos“ užtikrintai atsirevanšavo „Fortūnai“ ir žengė į LKF pusfinalį

Atsakomajame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) mače, namų arenoje - Garliavos sporto ir kultūros centre, Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ užtikrintai rezultatu 88:54 (20:10, 34:22, 11:8, 23:14) atsirevanšavo Klaipėdos „Fortūnos“ ekipai ir žengė į pusfinalį. Kaunietėms pergalė buvo reikalinga bent jau trimis taškais.

Pusfinalyje „Hoptrans-Sirenos“ susitiks su titulą ginančia „Utenos“ komanda.

„Hoptrans-Sirenos“ iniciatyvą rodė jau nuo pirmojo kėlinio ir per antrąją kėlinio dalį neleido varžovėms pelnyti taškų, o po pirmųjų dešimties minučių turėjo dviženklę persvarą – 20:10. Antrajame kėlinyje šeimininkių pranašumas dar labiau šoktelėjo ir pasiekė 17 taškų ribą (40:23), o prieš ilgąją pertrauką pavyko susikrauti dar didesnę persvarą – 54:32.

Po didžiosios pertraukos Lino Šalkaus auklėtinės ir toliau neatsipalaidavo bei išlaikė saugų atotrūkį. Įpusėjus trečiajam kėliniui „Hoptrans-Sirenos“ turėjo 25 taškų pranašumą, o tokią pačią persvarą išlaikė ir prieš paskutinį ketvirtį – 65:40.

Paskutinės dešimt minučių jau tebebuvo tik formalumas. Kaunietės surengė dar vieną spurtą ir įjungusios aukštesnę pavarą ne tik sugebėjo išlaikyti solidų pranašumą, bet ir dar labiau padidino turėtą persvarą. Rungtynės baigėsi įtikinama „Hoptrans-Sirenų“ pergale (88:54), kuri garantavo bilietą į LKF pusfinalį.

„Hoptrans-Sirenos“: S.Okockytė 16 taškų (7 rez. perd.), G.Jasiunskaitė 14 (5 rez. perd.), E.Liutkutė 12.

„Fortūna“: K.Druskytė 18 (6 atk. kam.), J.Matuzonytė 10 (9 atk. kam.), R.Mizgerytė 8.

Šaltinis: BC „Hoptrans-Sirenos“.