2018-04-04
„Hoptrans-Sirenų“ komanda – pirmoji LMKL finalininkė (video)

Ketvirtajame kėlinyje spurtavusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ tiesiausiu keliu žengė į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą.

Rasa Knyzaitė sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, o Manto Šerniaus auklėtinės antrajame pusfinalio mače išvykoje 61:49 (10:11, 19:15, 13:12, 19:11) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir seriją laimėjo 2-0.

Trečius metus paeiliui finale kovosiančios Kauno rajono komandos varžove taps Vilniaus „Kibirkšties“ ir Marijampolės „Sūduvos“ poros laimėtoja. Kova dėl aukso startuos balandžio 10-ąją.

Prasidėjus lemiamam kėliniui, Agnė Černeckytė pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir „Fortūnos“ deficitas siekė vos tris taškus – 39:42. Visgi tada šeimininkės per keturias minutes pelnė vos du taškus, kai viešnios iš Garliavos surinko devynis ir įgijo dviženklę persvarą – 51:41.

Info: lmkl.lt