2016-10-23
„Hoptrans-Sirenų“ sąskaitoje – įtikinama pergalė prieš „Vilkmergę“

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (3/2) Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę. Garliaviškės 94:42 (19:6, 26:10, 24:19, 25:7) svečiuose nugalėjo Ukmergės „Vilkmergę“ (0/3).

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyva priklausė „Hoptrans-Sirenoms“, kurios surengė spurtą ir įpusėjus kėliniui pirmavo – 12:4. Per visą kėlinį Lino Šalkaus auklėtinės pademonstravo geležinę gynybą ir leido varžovėms pelnyti vos 6 taškus bei po pirmojo ketvirčio pirmavo – 19:6.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje keitėsi mažai, o garliaviškės tik dar labiau didino savo pranašumą – 27:11. Įpusėjus kėliniui „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas siekė jau 20 taškų (31:11), o prieš antrąją rungtynių dalį pirmavo įtikinamai – 45:16.

Po didžiosios pertraukos „Vilkmergei“ spurto surengti nepavyko ir priartėti prie varžovių. Nors ukmergiškės geriau rungtyniavo puolime, tačiau įpusėjus ketvirčiui LMKL čempionės pirmavo (61:29), o prieš lemiamą ketvirtį – 69:35.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas, per kurį „Hoptrans-Sirenos“ ne tik išlaikė, bet ir padidino savo susikrautą pranašumą bei iškovojo įtikinamą pergalę – 94:42.

„Vilkmergė“Olivia Brown 17, Martyna Petrėnaitė 11 (8 atk. kam.), Kamilė Žiedelytė 6.

„Hoptrans-Sirenos“Viktorija Jarosz 23 (11 atk. kam.), Dalia Belickaitė 16 (9 atk. kam.), Gintarė Jasiunskaitė 15, Akvilė Baronėnaitė 12.

INFO: lmkl.lt