2017-11-07
Kauno raj. HC „Garliavos SM Cascados“ rankininkės pademonstravo čempionišką charakterį

Lietuvos moterų lygos rungtynėse tarp Kauno raj. HC „Garliavos SM Cascados“ ir Vilniaus „Alandeko Vichy“ komandų nedaug trūko iki pirmos didelės šio sezono staigmenos. Praėjusių metų čempionės garliavietės pergalę iš Vilniaus parsivežė tik po atkaklios kovos.

Praėjusį savaitgalį Baltijos lygoje rungtyniavusi Garliavos ekipą šios dienos rungtynėse pralaimėjo pirmąjį susitikimo kėlinį rezultatu 16:18. Antrajame kėlinyje taip pat vyko lygi kova ir 45 minutę rezultatas dar buvo lygus 22:22, tačiau Kamilės Bušaitės ir Gretos Rinkevičiūtės vedama ekipa sugebėjo sužaisti gerą atkarpą abejose aikštės pusėse ir švęsti pergalę rezultatu 28:25.

Sostinės rankininkės per tris jau sužaistas savo rungtynes yra iškovojusi vieną tašką, kurį gavo po lygiosiomis pasibaigusių rungtynių su Šiaulių SM „Dubysos ŠSG“ merginomis. Kauno rajono ekipa sezoną pradėjo principine pergale prieš „ACME – Žalgiris“ klubą, o po šių rungtynių įsirašė ir antrąją pergalę.

Lapkričio 12 dieną Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“ klubo laukia itin rimtas iššūkis, kadangi į Garliavą atvyksta taip pat visas pergales kol kas iškovojusi „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ merginų komanda. Tuo tarpu Vilniaus „Alandeko Vichy“ lapkričio 8 dieną savo žiūrovų akivaizdoje priims „ACME – Zalgiris“ merginas.

Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“Kamilė Bušaitė 8, Greta Rinkevičiūtė 7, Evelina Dževerakaitė 5, Gabija Kleizaitė 3, Karolina Sparnauskaitė 2, Justina Zenkovaitė,  Greta Valatkevičiūtė ir Emilė Aglinskaitė po 1.

Vilniaus „Alandeko Vichy“: Greta Noreikaitė ir Eglė Burakauskaitė po 6, Gablija Balevičiūtė 4, Aistė Malinauskaitė ir Dominyka Andronik po 3, Ana Andronik 2, Laura Lapinskaitė 1.

Info: rankinis.lt