2627282930311

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2017-03-28
Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ galingai įžengė į finalą

Lietuvos moterų rankinio čempionato antrosios pusfinalio varžybos šį savaitgalį vyko Garliavos sporto ir kultūros centre.  Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ susikovė su  Klaipėdos "Dragūnas- Viesulas" komanda. Šiose varžybose šeimininkių komanda nugalėjo viešnias 41:29 (23:14) ir pateko į finalą.

Lietuvos vicečempionės nuo pat pradžių demonstravo pranašumą rezultatyviai atakuodamos varžovių vartus. Vyko intensyvios varžybos, kurios džiugino susirinkusius žiūrovus. Arenos šeimininkės, laimėjusios pirmą kėlinį devyniais įvarčiais, apsukų nemažino ir antrame kėlinyje. Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ kontroliavo dvikovos eigą iki pat rungtynių pabaigos ir ,,sausai" (2:0) laimėjusios pusfinalį,  įžengė į Lietuvos moterų rankinio čempionato finalą.

Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“: Laima Bernatavičiūtė ir Greta Rinkevičiūtė pelnė net po 11 įvarčių, 6 pridėjo Eglė Laurinavičiūtė, 5 - Laura Masiulevičiūtė, 4 - Kamilė Bušaitė, 2 - Evelina Dževerakaitė, po 1 - Emilė Aglinskaitė ir Ugnė Slavėnaitė.

Info: Ričardas Adomavičius