2014-01-27
Kauno rajono “HC Garliava-SM-CASCADA“ komandos revanšas

Kauno rajono “HC Garliava-SM-CASCADA“ komanda namuose atsirevanšavo Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyvui.

Prieš rungtynes Garliavoje šeimininkių komandos papildomai lyg tai motyvuoti ir nereikėjo, nes būtent „eglaitės“ pirmame čempionato susitikime buvo nugalėjusios Kauno rajono komandą rezultatu 38:33(14:14) ir ta vienintelė pergalė buvo ilgai vilniečių sąskaitoje, nes antrą kartą jos laimėjo šios dvikovos išvakarėse prieš Šiaulių septynetuką. Tiesa, po pusantro mėnesio antrame rate garliaviškės atsirevanšavo, nugalėdamos vilnietes santykiu 33:29(17:11), bet „nuoskauda“ garliavietėms buvo likusi.

Vis gi, reikia pripažinti, kad mačo pradžia sėkmingiau klostėsi viešnioms iš Vilniaus, o ne dvikovos šeimininkėms. Jos užtikrintai dominavo aikštelėje ir tai atsispindėjo varžybų švieslentėje – 8:4, 14:11. Tačiau būtent šią akimirką viskas  ir baigėsi, kai nuo 23-sios pirmojo kėlinio minutės užstrigo LEU „Šviesa-Eglė“ komandos atakų mašina. Dabar jau vaizdas pasikeitė į priešingą pusę, likusioje kėlinio dalyje jau aiškiai  šeimininkavo garliavietės, laimėjusios atkarpą rezultatu  8:2. Nuo tada HC „Garliava SM-CASCADA“  ekipa jau neišleido iniciatyvos iš savo rankų, diktavo savo valią visą antrąjį kėlinį ir laimėjo rungtynes santykiu 39:33(19:16).

Nugalėtojoms 16 įvarčių pelnė taiklioji Diana Šatkauskaitė, pralaimėjusioms 8 įvarčius pasiekė Asta Čiužaitė.

„Niekaip negali žaidėjos nusiteikti rimtai kovai, nors tai kas kaskart akcentuojame. Suprantama, šiuo metu vilnietės nėra tokios stiprios kaip anksčiau, nes daugelį jų „išguldė“ traumos, o dar ekipą kamuoja kitos bėdos, tačiau su silpnesniu varžovu turim kautis labai atsakingai ir negailėti  jėgų. Savo pranašumą aikštelėje turim  įrodyti savo geresniu  žaidimu, geresnia fizine kondicija, o ne žaisti atmestinai. Reikia pasakyti, kad  vienaip mūsiškės buvo nusiteikusios  prieš Lietuvos čempiones  „ACME-Žalgiris“ komandą, kai rungtyniavome prieš dvi savaites ir visiškai neatpažįstamai šiandien su vilnietėmis. Tai mūsų achilo kulnas ir tai reikia išgyvendinti“,- po rungtynių saviškių neišraiškingą žaidimą apibūdino HC „Garliava SM-CASCADA“ komandos vyr.trenerė  Rita Urnikienė.

12:00   HC „Garliava SM-CASCADA“ – Vilniaus LEU „Eglė-Šviesa“  39:33(19:16)
                           Teisėjai: E. Jencevičius – E. Navickas
                           Inspektorius: A. Brazaitis

Įvarčiai: Diana Šatkauskaitė 16/3, Daiva Būtėnaitė 5, Neringa Mikšytė 5, Laura Masiulevičiūtė 4, Aistė Norvilaitė 3, Deimantė Bagdonaitė 3, Evelina Žukaitė 2, Reda Rokutė 1(HC Garliava SM-CASCADA);

Asta Čiužaitė 8/3, Luiza Jarmalaitė 7/1, Rita Repečkaitė 6, Indrė Norvilytė 6/2, Grėtė Morkvėnaitė 2, Aistė Košečkinaitė 2, Agnė Laurikėnaitė 1, Viktorija Nadzeikaitė 1(LEU Šviesa-Eglė).

2min.: Deimantė Bagdonaitė 2, Daiva Būtėnaitė 2, Mantė Jaraitė 2, Laura Masiulevičiūtė 2 (HC Garliava SM-CASCADA);
Indrė Norvilytė 2+2+2=D, Asta Čiužaitė 2, Aistė Košečkinaitė 2, Luiza Jarmalaitė 2 ( LEU Šviesa-Eglė).

7m.: 3/3 (HC Garliava SM-CASCADA); 9/6 (LEU Šviesa-Eglė).