2016-05-02
Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ pergalė pusfinalyje

Šeštadienį stipriausios Lietuvos moterų rankinio čempionato komandos pradėjo pusfinalio mačus. Pirmame pusfinalyje Garliavos rankininkės santykiu  35:27(17:16) įveikė sostinės LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyvą.

HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyve taikliai atakavo Laura Masiulevičiūtė (10 įv.), Emilė Aglinskaitė (7 įv.), Diana Šatkauskaitė (6 įv.), Laima Bernatavičiūtė (4 įv.), Greta Rinkevičiūtė ir Erika Drūlytė (po 3 įv.), Karolina Sparnauskaitė (1 įv.).

„Rungtynės Garliavoje prasidėjo su ganėtinai aiškia aikštelės šeimininkių persvara. Įpusėjus kėliniui HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda turėjo ryškų šešių įvarčių (10:4) pranašumą. Tačiau užteko kiek per anksti patikėti savo neginčijamu pranašumu bei sumažinti apsukas, kai LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyvas sugebėjo užbaigti kėlinį tik su minimaliu atsilikimu (17:16).

Antroje rungtynių pusėje viskas stojo į savo vietas, kai dvikovos šeimininkės per pertrauką padarė reikiamas išvadas,labiau susikoncentravo gynyboje, atidžiau vartus pradėjo ginti vartininkė. Tuo tarpu vilnietės nesurado priešnuodžių tokiam šeimininkių nusiteikimui ir buvo priverstos nusileisti aštuonių įvarčių skirtumu 35:27 bei leisti bendroje įskaitoje varžovėms išsiveržyi į priekį rezultatu 1:0“,- pasibaigus susitikimui rungtynių eigą įvertino inspektorius Arvydas Brazaitis.

Po šių dvikovų santykiu 1:0 pirmauja Lietuvos čempionės Kauno „ACME-Žalgiris“ ir vicečempionės Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ komandos. Antrieji susitikimai trečiadienį Klaipėdoje ir Vilniuje. Ekipos rungtyniaus iki dviejų pergalių.