2015-11-17
Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ vienvaldis lyderis

Šeštadienį, Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynėse Vilniuje, buvo tęsiamas reguliarusis sezonas, kur susitiko turnyro lentelės kaimynės, čempionato lyderės. Šiose rungtynėse buvo laukiama įdomi, intriguojanti kova tarp dar nei taško nepraradusių kolektyvų, tai LEU „Šviesa-Eglė“ ir HC „Garliava SM-CASCADA“ komandos. Suprantama, Vilniuje irgi buvo ruošiamasi kovai dėl čempionato vienvaldystės, tačiau  tą egzaminą geriau išlaikė Kauno rajono rankininkės, neleidusios vilnietėms pateikti antrosios iš eilės staigmenos, kurios po pergalės savaitės viduryje prieš Lietuvos čempiones kaunietes „ACME-Gaja-Žalgiris“ atstoves, siekė nugalėti  ir vicečempiones – garliavietes. Šią dvikovą laimėjo Garliavos klubas  rezultatas 38:25 (15:14), nors po pirmosios susitikimo dalies taip neatrodė.

LEU „Šviesa-Eglė“ komandoje pasižymėjo Rasa Mikalonytė (5įv.), Viktorija Nadzeikaitė (4įv.), Laima Pavydytė, Auksė Sviderskienė, Indrė Norvilytė ir Rita Repečkaitė (po 3įv.), Asta Čižaitė ir Aušra Šponė (po 2įv.).

HC „Garliava SM-CASCADA“ ekipoje rezultatyviai rungtyniavo Greta Rinkevičiūtė (8 įv.), Kamilė Bušaitė (7įv.), Laima Bernatavičiūtė (6įv.), Emilė Aglinskaitė (5įv.), Erika Drūlytė (4įv.), Diana Šatkauskaitė (3įv.),Laura Masiulevičiūtė ir Eglė Laurinavičiūtė (po 2įv.), Evelina Dževerakaitė (1įv.).

Pasak čempionato vyr.teisėjo Silvijaus Kisino pirmasis kėlinys vyko ganėtinai lygiai ir atkakliai.

„Todėl pirmoje rungtynių dalyje nuspėti  susitikimo baigti buvo neįmanoma. Tačiau antrojo kėlinio pradžioje  Kauno rajono HC Garliava SM-CASCADA“ komanda greitai sudėliojo taškus ant „i“ ir po kelių minučių  nuskubėjo į pergalę“,-sakė Silvijus Kisinas.

„Tai buvo du skirtingi kėliniai. Vis tik nuovargis padarė savo. Merginos nesugebėjo atsistatyti po trečiadienio pergalės prieš „ACME-Gaja-Žalgiris“ komandą, todėl nuovargis darė savo. Žaidėjos  klydo elementariose situacijose, o varžovės tuo puikiai naudojosi, pelnydamos lengvus įvarčius“,- po pralaimėjimo kalbėjo LEU „Šviesa-Eglė“ ekipos vyr.treneris Karolis Kaladinskas.

Po šios pergalės Kauno rajono rankininkės, surinkusios 6 taškus tapo vienvaldėmis čempionato lyderėmis.

Po šio turo kovų  turnyro lentelė atrodo taip:

1.Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“         3            3          0          0          115:72              6

2.Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“                           3            2          0          1          97:104              4

3.Kauno „ACME-Gaja-Žalgiris“                         3            2          0          1          116:87               4

4.Šiaulių SM „Dubysa-Salve“                           3            1          0          2          82:118               2

5.Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“                      4            0          0          4          119:148            0