2014-01-27
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato reguliarųjį sezoną baigė pergale

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate šeštadienį Kauno rajono "Hoptrans-Sirenos" namuose 73:64 (23:19, 13:11, 21:15, 16:19) įveikė Rygos "RSU-Merks" (Latvija) krepšininkes.

Trenerio Lino Šalkaus vadovaujama Lietuvos ekipa (9 pergalės/1 pralaimėjimas) reguliariajame sezone užėmė pirmąją vietą. “RSU-Merks” komanda (2/7) liks penkta ir antrajame etape nežais.

Be vienos savo lyderių Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės žaidusi Kauno rajono komanda 15-ąją min. pirmavo 33:20, o po dviejų kėlinių – 36:30. 25-ąją min. viešnios persvėrė rezultatą 43:42. Po to “Hoptrans-Sirenos” laimėjo atkarpą net 15-2 ir po trijų kėlinių pirmavo 57:45. 32-ąją min. komandas skyrė 14 taškų (61:47).

Aikštės šeimininkės kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 36-45.

“Hoptrans-Sirenos”: Santa Okockytė 20 (7 rez. perd.), Iveta Šalkauskė 16, Akvilė Baronėnaitė 11, Eglė Tarasevičiūtė 9. Kornelija Balčiūnaitė 10 atk. kam.

“RSU-Merks”: Kate Aizsila 21 (8 atk. kam.), Kate Kreslinia 10 (7 rez. perd.), Daina Lazdeniece 8, Arta Fridenberga 8.

Praėjusių metų lapkričio 16 dieną "Hoptrans-Sirenos" svečiuose nusileido Rygos komandai 78:83.