2015-03-12
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ ketvirtą kartą pranoko šiaulietes

Pergale reguliariojo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezono kovas baigė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (13/15), kurios namuose 78:45 (19:14, 18:10, 20:11, 21:10) įtikinamai nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (1/27) komandą.

„Hoptrans-Sirenos“ reguliariajame sezone užėmė šeštą vietą ir kovos ketvirtfinalyje, o Šiaulių ekipai sezonas jau baigtas.

Pirmajame ketvirtyje kova vyko apylygė, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes priekyje 12:11 buvo šiaulietės, tačiau atkarpą 8:2 laimėjusios „Hoptrans-Sirenos“ po pirmojo kėlinio buvo priekyje – 19:14.

Antrajame kėlinyje Kauno rajono atstovės pradėjo demonstruoti savo pranašumą, o pelniusios 7 taškus be atsako susikrovė ir dviženklį pranašumą – 35:23 bei prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 13 taškų – 37:24.

Įpusėjus trečiajam kėliniui, po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės metimo, „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų – 48:30. Kėlinio pabaigoje 7 taškus be atsako pelniusios kaunietės prieš paskutinį ketvirtį pirmavo jau 57:35.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. „Hoptrans-Sirenos“ rungtynių tempo nemažino, varžovėms priartėti neleido ir ketvirtą kartą šį sezoną nugalėjo Šiaulių ekipą.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė (6 atk. kam.) 19, I.Mikelėnaitė 14, G.Jasiunskaitė (6 atk. kam.) 12, E.Liutkutė 10.

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė (7 atk. kam.) 15, A.Tamutytė (4 atk. kam.) 12.