2015-01-15
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ pergale pradėjo LKF taurės ketvirtfinalį

Kauno rajono „Hoptrans -Sirenos“ komanda sėkmingai pradėjo šių metų Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyrą nugalėdamos LMKL čempiones. Šeimininkės, vadovaujamos Lino Šalkaus,  Garliavos sporto ir kultūros centre, įveikė nugalėtojų titulą ginančios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtines Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandą pirmose ketvirtfinalio rungtynėse 72:82 (15:20, 14:25, 18:19, 25:18).

Kauno rajono „Hoptrans -Sirenų“ komanda sėkmingai pradėjo šias rungtynes ir pirmą kėlinį laimėjo  5 taškų skirtumu, o po dviejų kėlinių jau laiminėjo 16 taškų skirtumu. Trečiame kėlinyje žaidimas buvo apylygus, o ketvirtajame šeimininkėm pavyko atlaikyti sostinės krepšininkių šturmą ir išlaikyti persvarą iki galo.

Rezultatyviausia Kauno rajono „Hoptrans -Sirenų“ komandoje Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 22 taškus ir išprovokavo 10 pražangų, Akvilė Baronėnaitė įmetė 18 taškų, o Rasa Knyzaitė – 15.

Rezultatyviausia Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandoje Eglė Šniokaitė per 31 minutę pelnė 25 taškus (6/11 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą,  6 kartus suklydo. Vita Gorobets įmetė 13 taškų, Daugilė Šarauskaitė – 8 (7 atk. kam.).

Atsakomosios rungtynės kitą savaitę Vilniuje.

Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Ričardas Adomavičius, lmkl.lt