2014-04-14
Kauno rajono „LSU-Atletas“ palaužė Kėdainių "Nevėžį"

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) – netikėta Kauno r. „LSU-Atleto“ (4-27) pergalė. Edo Nickaus auklėtiniai namie 68:64 (18:20, 21:16, 11:18, 18:10) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ (11-18) ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes Šarūnas Beniušis pataikė vieną baudos metimą ir išlygino rezultatą (63:63).

Kauniečių didvyriu tapo Žygimantas Skučas – jis pelnė 5 paskutinius komandos taškus ir padėjo „LSU-Atletui“ iškovoti pergalę (68:64).

„LSU-Atletas“: Šarūnas Beniušis 15 (9 atk. kam.), Žygimantas Skučas 13 (9 atk. kam.), Aurimas Birgelis 10, Paulius Petrilevičius 9.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 20 (9 atk. kam.), Auriams Adomaitis 14, Žydrūnas Kelys 12, Povilas Butkevičius 8.

Edas Nickus („LSU-Atleto“ vyr. treneris): „Mums šios rungtynės nieko nelėmė, todėl žaidėme be įtampos. Kiekvienas susitikimas mūsų krepšininkams – pamoka. Privalėjome laimėti. Vertinu „Nevėžio“ komandą, tačiau jų atsarginių suolelis buvo trumpesnis, mes turėjome daugiau jėgų. Neišvengėme duobių, ypatingai trečiajame kėlinyje, tačiau parodėme, kad galime kovoti su stipriais varžovais. Jei būtume tiksliau metę baudos metimus, rungtynių pabaiga būtų paprastesnė, bet žiūrovai tik laimėjo. Žaidėme be Tomo Urbono, jis dvi savaites sirguliavo, todėl nusprendžiau patausoti žaidėją. Visus žiūrovus kviečiu palaikyti komandą į paskutines rungtynes šį sezoną namie su Prienų „TonyBet“, pasidarysime šventę.“

Gintaras Leonavičius („Nevėžio“ vyr. treneris): „Abi komandos vaikiškai klydo, todėl žiūrovams buvo didelė intriga iki susitikimo pabaigos. Prastai gynėmės „du prieš du“, praleidome kelis tritaškius, rungtynių pabaigoje be reikalo bandėme pelnyti taškus iš po krepšio. „LSU–Atletas“ solidžiau sužaidė susitikimo pabaigą.“