2014-05-13
Kauno rajono rankininkės – čempionės

Gegužės 9–10 dienomis Garliavos kultūros ir sporto centro salėje vyko 2001 m. gimusių vaikų Lietuvos rankinio pirmenybių finalas. Čempionėmis tapo Kauno rajono Sporto mokyklos rankininkės.

Pirmenybėse rungėsi keturios pajėgiausios šalies mergaičių ir berniukų komandos.

Kauno rajono Sporto mokyklos rankininkės iškovojo pirmą vietą, antrą – Alytaus, trečią – Vilniaus, ketvirtą – Klaipėdos sportininkės.

Rankinio pirmenybių čempionėmis tapo: Emilija Savickaitė, Rusnė Markinaitė, Skirmantė Gečaitė, Ieva Urnikytė, Ignė Urnikytė, Rugilė Valiūnaitė, Diana Kuryševa, Monika Čalkaitė, Inesa Slavėnaitė, Aistė Stalauskaitė, Milena Anusevičiūtė, Andželika Gusevaitė, Emilija Danieliūtė, Miglė Vyšniauskaitė, Ana Gusevaitė, Ugnė Jaškauskaitė ir trenerė Rita Urnikienė.

Komandoje naudingiausia žaidėja pripažinta Skirmantė Gečaitė (vartininkė). Geriausia žaidėja – Rusnė Markinaitė. Įmetusi 38 įvarčius rezultatyviausia žaidėja tapo Emilija Savickaitė.

Čempionais tapo Varėnos rankininkai. Antra vieta atiteko Vilniaus, trečia – Molėtų, ketvirta – Kauno rajono vaikinų komandoms.