2014-06-03
Kauno rajono sporto mokyklos rankininkės – Lietuvos čempionės

Gegužės 30 – birželio 1 dienomis Garliavos kultūros ir sporto centro salėje vyko Lietuvos vaikų (gimusių 2001 metais) rankinio pirmenybių finalas. Jame dalyvavo keturios pajėgiausios šalies mergaičių ir berniukų komandos.
Pirmą vietą laimėjo Molėtų komandos vaikinai, antrą –  Kauno „Gajos“, trečią – Panevėžio rankininkai.
Mergaičių komandas nurungė ir pirmą vietą iškovojo Kauno rajono sporto mokyklos rankininkės. Antros liko panevėžietės, trečia vieta džiaugėsi Klaipėdos sportininkės.
Kauno rajono komandoje naudingiausia žaidėja pripažinta Aistė Stalauskaitė, geriausia – Ignė Urnikytė, o rezultatyviausia viso finalinio etapo žaidėja tapo Ieva Urnikytė įmetusi 26 įvarčius.
Už puikų žaidimą Kauno rajono sporto klubo „HC Garliava“ įsteigtais prizais apdovanotos Skirmantė Gečaitė, Diana Kuryševa ir Inesa Slavėnaitė.
Lietuvos vaikų (gim. 2002 metais) rankinio pirmenybių čempionėmis tapo: Skirmantė Gečaitė, Ieva Urnikytė, Ignė Urnikytė, Diana Kuryševa, Monika Čalkaitė, Inesa Slavėnaitė, Aistė Stalauskaitė, Rugilė Žilinskaitė, Milena Anusevičiūtė, Andželika Gusevaitė, Emilija Danieliūtė, Miglė Vyšniauskaitė, Ana Gusevaitė, Ugnė Jaškauskaitė, Greta Grinevičiūtė ir trenerė Rita Urnikienė.