22232425262728
2930311234

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2018-05-03
Ketvirtus metus iš eilės moterų lygos finale – Kauno „ACME Žalgirio“ ir Kauno raj. HC „Garliavos SM -Cascados“ akistata

Sezono lyderė, Kauno raj. HC „Garliavos SM -Cascada“ komanda, išvykoje antrąsyk įveikė pusfinalio varžoves iš Vilniaus ir tiesiausiu keliu žengė į finalą. Todėl jau ketvirtus metus iš eilės Lietuvos moterų rankinio lygos finale santykius aiškinsis Kauno „ACME –Žalgiris“ ir Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“.

Praėjusių metų čempionės „Garliava SM – Cascada“ pusfinalyje susitiko su triukšmauti nusiteikusia Vilniaus „Eglės – Šviesos – SM Tauro“ ekipa. Vis tik, pirmajame mače Garliavoje šeimininkės šventė pergalę rezultatu 39:26, o antrajame mače išvykoje 41:33.

Antrąjį susitikimą solidžiau pradėjo viešnios iš Garliavos, kurios įpusėjus pirmajam kėliniui jau pirmavo 14:8, tačiau iki kėlinio pabaigos Vilniaus merginos atsilikimą šiek tiek sumažino (23:19). Nors „Eglė – Šviesa – SM Tauras“ bandė priešintis, tačiau antrajame kėlinyje Kauno rajono komandos puolimas ir toliau nestrigo. Greitai ir rezultatyviai žaidę Garliavos merginos tvirtai užbaigė rungtynes ir šventė pergalę rezultatu 41:33.

„Garliava SM – Cascada“: Laima Bernatavičiūtė 10, Greta Rinkevičiūtė 7, Karolina Sparnauskaitė 6, Emilė Aglinskaitė 5, Kamilė Bušaitė ir Evelina Dževerakaitė po 4.

Eglė – Šviesa – SM Tauras“: Rita Repečkaitė ir Samanta Dunkulytė po 8, Inga Sadauskaitė 7, Gabrielė Pereklytė ir Auksė Sviderskienė po 3.

Info: rankinis.lt