2016-09-26
Kvadrato turnyras Vytautui Deksniui atminti

Rugsėjo 21 dieną, Garliavos sporto ir kultūros centre ir Jonučių progimnazijos sporto salėje trečius metus iš eilės vyko  kvadrato turnyras Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentui, kvadrato žaidimo entuziastui ir puoselėtojui Vytautui Deksniui atminti. Kvadrato turnyre dalyvavo virš 250 vaikų iš Kauno rajono.

Jauniausiųjų grupėje trečią vietą iškovojo Jonučių progimnazijos pradinukai, antri liko Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos - darželio mokiniai, o nugalėtojų taurė jau trečius metus iš eilės buvo įteikta Ringaudų pradinei mokyklai (vadovė Sigita Špiliauskienė).

5-6 klasių berniukų grupėje trečią vietą laimėjo Vandžiogalos gimnazija, antrąją vietą –  Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, nugalėtojais tapo Domeikavos gimnazija vadovaujama Vilijos Pakalniškienės ir Stasio Jankausko.

5-6 klasių mergaičių grupėje trečią vietą užėmė Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, antrą vietą – Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla, nugalėjo Domeikavos gimnazijos mokinės (vadovai Vilija Pakalniškienė ir Stasys Jankauskas).

Turnyro nugalėtojus ir prizininkus medaliais ir nugalėtoju taurėmis apdovanojo Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus atstovai.

Turnyre teisėjavo kūno kultūros mokytojai: Rimantas Kalėda, Saulius Dubickas, Linas Galeikis, Arvydas Birbalas, Paulius Visockas, Zita Dagilienė, Vaidas Nekrošius.

Info: krs.lt