2930311234

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2017-05-05
LČ: KAUNO RAJONO HC “GARLIAVA” – LIETUVOS ČEMPIONĖS!!!

Ketvirtadienį baigėsi Lietuvos moterų rankinio čempionatas, kur Garliavoje vietos HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda didžiajame finale trečiąjį kartą išeilės nugalėjo titulą gynusią Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvą rezultatu 35:31(21:13) ir laimėjusios seriją sausu rezultatu 3:0  iškovojo šalies čempionių vardus. HC „Garliava“ klubas čempionių vardus susigrąžino po keturių metų tarpusavio kovos. Garliavietės paskutinį kartą šį titulą buvo pelniusios 2012 metais kai didžiajame finale po dramatiškos serijos 3:2 nugalėjo tuometinį Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvą.

Čempionių HC „Garliava“ klubo gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Laura Masiulevičiūtė (8įv.), Greta Rinkevičiūtė ir Laima Bernatavičiūtė (po 7įv.), Kamilė Bušaitė (5įv.), Emilė Aglinskaitė (4įv.), Evelina Dževerakaitė (3įv.), Gabija Kleizaitė (1įv.).

„ACME-Žalgiris“ komandoje pasižymėjo Inesa Verbovik (9įv.), Klaudija Šidlauskytė (7įv.), Audinga Kniubaitė (6įv.), Viltė Lubytė (3įv.), Greta Burkaitė ir Austėja Narauskaitė (po 2įv.), Simona Kazlauskaitė ir Gabrielė Vaičiūtė (po 1įv.).

Info: moterurankinis.lt