2627282930311

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2017-04-10
LČ: PIRMOSE FINALO RUNGTYNĖSE LAIMĖJO GARLIAVA

Lietuvos moterų rankinio čempionato didžiojo finalo pirmosios rungtynės tarp reguliaraus sezono laimėtojų Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ ir šalies čempionių Kauno „ACME-Žalgiris“ ekipų po praėjusią savaitę Gomelyje vykusios generalinės repeticijos, kur abu šie klubai kovėsi Baltijos lygos ketvirtfinalyje, šį kartą pratęsė nacionaliniame lygmenyje, tik dėl nugalėtojų vardo. Tuomet laimėjo Garliavos rankininkės keturių įvarčių persvara 36:32(18:20). Sekmadienį Garliavoje istorija pasikartojo, vėl stipresnės buvo Kauno priemiesčio atstovės laimėjusios pirmąsias didžiojo finalo rungtynes minimaliu skirtumu 34:33(15:16) ir kovoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

HC „Garliava“ kolektyvas pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet susitikimo pabaigoje buvo užstrigusios atakoje ir daugiau nei tris minutes negalėjo pelnyti įvarčių. Vis tik garliavietėms pavyko išlaikyti prieš tai įgytą persvarą bei laimėti svarbų susitikimą minimaliu vieno įvarčio pranašumu.

Nugalėtojoms HC „Garliava“ klubui net 11 taiklių metimų atliko Laura Masiulevičiūtė, pastarajai gerai talkino veteranė Laima Bernatavičiūtė (8įv.), o taip pat Kamilė Bušaitė (6įv.), Greta Rinkevičiūtė (5įv.), Emilė Aglinskaitė (3įv.), Ugnė Slavėnaitė (1įv.).

„ACME-Žalgiris“ komandoje pasižymėjo Inesa Verbovik (8įv.), Greta Burkaitė (6įv.), Audinga Kniubaitė (5įv.), Klaudija Šidlauskytė, Laura Žukovaitė ir Gabrielė Vaičiūtė (po 4įv.), Austėja Narauskaitė (2įv.).

Antrosios rungtynės vyks po dviejų savaičių Kaune.

Info: moterurankinis.lt