2014-03-19
Liepsnojantis šokis – 2014

Kovo 15 d. Garliavos sporto centre vyko Lietuvos reitingo varžybos „Liepsnojantis šokis – 2014“.

Kauno rajono mero Valerijaus Makūno dvi įsteigtas taures Jaunių II grupėje laimėjo Tomas Janonis ir Ieva Birieta (Kauno rajono sporto mokyklos atstovai, Jaunių II grupė) bei Silvestras Koroliovas ir Ieva Urbonaitė (Jaunimo–suaugusiųjų A–S LA grupė, kolektyvo „Ratuto“ atstovai iš Vilniaus).

Sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Raimondas Bartkus džiaugėsi, kad varžybose puikiai pasirodė Kauno rajono sporto mokyklos sportininkai.

Jaunučių II E6 grupėje nugalėtojais tapo Rokas Malinauskas ir Agnė Bagdonaitė. Jie nurungė 19 porų.

Trečią vietą Jaunimo–suaugusių D LA grupėje iškovojo Edas Čeikauskas ir Ieva Pliatkutė. Šokėjai rungėsi su 8 poromis.

Jaunių I E6 grupėje IV vietą laimėjo Marius Surdokas ir Karolina Karūnaitytė. Šokėjai rungėsi su 17 porų.

Jaunių II D, ST ir LA šokių programose II vietą laimėjo Martynas Kvainskas ir Austėja Zubauskaitė.

Jaunių II LA, ST šokių programose nugalėjo Tomas Janonis ir Ieva Birieta. Jiems premijas įteikė Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas. Vasarį ši pora tapo Lietuvos standartinių sportinių šokių čempionais.