2017-12-08
Lietuvos moterų rankinio I-osios lygos varžybose Kauno rajono SM „Garliava“ pergalė

Trečiadienį Kauno rajono SM „Garliava“ namuose, Garliavos sporto ir kultūros centre, priėmė viešnias iš Alytaus – SRC „Margirio“ rankininkes. Šias rezultatyvias varžybas laimėjo garliavietės žaidusios su didele energija ir užsidegimu.

Garliavos merginos sužaidė itin rezultatyviai pirmąjį rungtynių kėlinį ir atitrūko nuo savo varžovių. Jau prabėgus 30 susitikimo minučių merginas skyrė 7 įvarčiais (19:12). Antrajame kėlinyje vaizdas per daug nepasikeitė ir „Garliavos“ persvara dar labiau išaugo. Susitikimas baigėsi rezultatu 35:23 ir tai buvo ketvirtoji Kauno rajono merginų pergalė per šešias rungtynes.

SM „Garliava“: Mantė Voskresenskaja 10, Greta Valatkevičiūtė 7, Inesa Slavėnaitė 4, Ieva Urnikytė 3.

SRC „Margiris“: Mingailė Malciūtė 8, Raminta Neveckaitė 5, Ernesta Goberytė 4, Monika Didžiūnaitė 2.

Info: rankinis.lt