2627282930311

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2017-02-14
Lietuvos moterų rankinio taurės finale HC „Garliava SM-CASCADA“ sidabras

Šį savaitgalį, Garliavos sporto ir kultūros centre, vyko Lietuvos rankinio federacijos taurės turnyro pusfinaliai ir finalai. Šeštadienį  keturios moterų bei vyrų komandos Garliavoje sporto centro salėje grūmėsi Lietuvos rankinio taurės turnyro pusfinalyje. Pirmiausia  susitiko moterų komandos, tai Kauno „ACME-Žalgiris“ su Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyvu, o Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ su Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ ekipa. Pirmosios šių porų tvarkaraštyje įrašytos ekipos Lietuvos moterų rankinio čempionato lyderės Kauno regiono atstovės savo klasę įrodė ir taurės turnyro pusfinalio kovose.

Kauno „ACME-Žalgiris“ komanda visų rungtynių metu turėjo žaidybinį pranašumą prieš Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyvą ir jį nugalėjo rezultatu 37:32(19:15), o HC „Garliava SM-CASCADA“ ekipa įveikė Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ klubą santykiu 32:23(17:10).

Pirmoje dvikovoje kauniečių tarpe rezultatyviausiai rungtyniavo Klaudija Šidlauskytė (14įv.), Audinga Kniubaitė (8įv.), Inesa Verbovik (6įv.), Laura Žukovaitė (4įv.), Greta Burkaitė (3įv.), Viltė Lubytė (2įv.).

LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyve taiklios buvo Rasa Mikalonytė (9įv.), Rita Repečkaitė (7įv.), Auksė Sviderskienė (5įv.), Aušra Šponė ir Greta Sadauskaitė (po 4įv.), Asta Čižaitė (2įv.), Gabrielė Pereklytė (1įv.).

Antroje poroje Garliavos komandoje pasižymėjo Laima Bernatavičiūtė, Kamilė Bušaitė ir Laura Masiulevičiūtė (po 5įv.), Greta Rinkevičiūtė (4įv.), Justina Zenkovaitė (3įv.), Eglė Laurinavičiūtė, Karolina Sparnauskaitė ir Evelina Sparnauskaitė (po 2įv.), Ugnė Slavėnaitė, Eimantė Zenkovaitė, Gabija Kleizaitė ir Emilė Aglinskaitė (po 1įv.).

Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ ekipoje tikslumu išsiskyrė Dovilė Mižutytė (8įv.), Akvilė Tolvaišaitė (6įv.), Roberta Ivanauskaitė (4įv.), Fausta Abrutytė, Austėja Rimkutė, Deimantė Briedytė, Karolina Daukšaitė ir Aušra Stroputė (po 1įv.).

Sekmadienį Garliavoje Lietuvos moterų rankinio taurės finalo dvikovą tarp vietos HC „Garliava SM-CASCADA“ ir Kauno „ACME-Žalgiris“ komandų laimėjo žalgirietės rezultatu 32:30(16:16). Kauniečių iškovota LRF taurė, tai pirmasis stambus šių metų laimėjimas ir antrasis šį sezoną, rudenį iškovojo rankinio Supertaurę. LRF taurė laimėta penktąjį kartą iš eilės.

Nugalėtojų tarpe rezultatyviai žaidė Inesa Verbovik (8įv.), Klaudija Šidlauskytė (7įv.), Audinga Kniubaitė (6įv.).

Garliavos ekipoje taiklią ranką pademonstravo Laura Masiulevičiūtė, pelniusi 10 įvarčių. Nedaug nuo jos atsiliko Laima Bernatavičiūtė, pataikiusi 7 kartus.

Vyrų finale Klaipėdos „Dragūnas“ nugalėjo Vilniaus HC „Vilnius“ klubą santykiu 31:25(14:12) ir iškovojo šių metų LRF įsteigtą rankinio taurę.