2013-10-21
LMKL čempionatas Garliavoje startavo čempionių ir vicečempionių dvikova

Rungtynes komandos pradėjo vienodai (7:7), tačiau kėlinio viduryje Lino Šalkaus vadovaujamos Kauno rajono krepšininkės įgijo trijų taškų pranašumą (16:13). Po dešimties minučių kovos „Kibirkštis-VIČI“ atsilikinėjo vienu tašku (18:19).

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamos vilnietės. Sostinės krepšininkės suaktyvino gynybą ir išsiveržė į priekį (31:27). Žaidimą savo rankose laikiusios „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės po dvidešimties minučių kovos pirmavo penkiais taškais (36:31).

Trečiajame kėlinyje Vilniaus komanda pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą, o paskutinę ketvirčio sekundę puikų reidą atliko ir du taškus pelnė Hollie Mershon.

Tačiau paskutiniame kėlinyje Kauno rajono komanda įrodė, jog nežada pasiduoti. Šeimininkės spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį (47:46). Tačiau tada keturis taškus iš eilės pelnė Greta Šniokaitė, nesportine pražanga buvo nubausta Kornelija Balčiūnaitė, po krepšiais dominavo Lina Pikčiutė ir „Kibirkštis-VIČI“ pasiekė pirmą oficialią sezono pergalę – 59:52.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Greta Šniokaitė, pelniusi 14 taškų. Lina Pikčiutė įmetė 13, Ieva Krastina – 10.

Kauno rajono komandai Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 21 tašką, o Iveta Šalkauskė surinko 13.