2017-12-18
LMKL lyderių dvikova - geležinė „Sūduvos“ gynyba sulaikė puikų „Hoptrans-Sirenų“ puolimą

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) dominuojančios Marijampolės „Sūduvos“  ir Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ ekipos šeštadienį antrą kartą šį sezoną susitiko akis į akį. Šį kartą dvikova vyko čempionių, „Sūduvos“ krepšininkių, tvirtovėje. Manto Šerniaus vadovaujama Garliavos ekipa šį mačą pasitiko galėdama pasidžiaugti šiuo metu ilgiausia pergalių serija lygoje – jos laimėjo septynerias rungtynes paeiliui, įskaitant ir pirmąją akistatą su marijampolietėmis.

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) lyderių dvikova pateisino savo vardą bei lūkesčius. Po itin atkaklios kovos namuose rungtyniavusios Marijampolės „Sūduvos“ (10-1) krepšininkės 81:74 (21:23, 16:18, 23:14, 21:19) palaužė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (9-2) ir įsitvirtino pirmojoje lentelės vietoje.

Trečiajame kėlinyje įspūdingą spurtą surengė šeimininkės. Jos atsilikinėjo 44:49, tačiau šovė į priekį 16:4 ir po Gretos Tamašauskaitės tritaškio „Sūduva“ jau pirmavo 7 taškais (60:53).

Lemiamo ketvirčio pradžioje sėkmingiau rungtyniavo „Hoptrans-Sirenos“, kurioms pavyko laimėti atkarpą 8:2 ir susigrąžinti turėtą persvarą (63:62).

Iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms, „Sūduva“ į priekį buvo išsiveržusi 5 taškais (72:67), tačiau Livija Sakevičiūtė pelnė 5 taškus paeiliui ir rezultatą išlygino (72:72).

Amerikiečių vedamos šeimininkės į tai atsakė 7 taškais iš eilės ir iki susitikimo pabaigos likus 40 sekundžių, pirmavo 79:72 ir užsitikrino dešimtąją pergalę šiame sezone bei vienvaldės LMKL lyderės statusą.

„Sūduva“: Rita Milieškienė (25 naud. bal.) ir Stephanie Gardner (25 naud. bal.) po 21, Greta Tamašauskaitė 13.

„Hoptrans-Sirenos“: Livija Sakevičiūtė 17 (8/10 dvit., 7 atk. kam.), Ieva Šimkutė 13, Arina Bilotserkivska 11 (3/12 metimai).

Info: lmkl.lt