2017-12-20
LRF I-oje lygoje – Kauno rajono „SM“ pergalė prieš lyderius

Antradienio vakarą LRF I-oje lygoje sužaistos vienerios rungtynės. Iki šiol be pralaimėjimų žygiavusi Vilniaus „SM Tauro – VHC Smūgio“ ekipa viešėjo Garliavoje, kur po itin atkaklios bei permainingos kovos turėjo pripažinti šeimininkų „KRSM“ pranašumą rezultatu 31:30.

Svečiai iš sostinės rungtynes pradėjo užtikrintai ir po pirmojo kėlinio atrodė, jog „SM Tauro – VHC Smūgio“ klubas iškovos dar vieną pergalę. Jie po pirmojo rungtynių kėlinio pirmavo rezultatu 16:11.

Antrąją rungtynių dalį Kauno rajono ekipa pradėjo kur kas labiau susikaupusi ir vedami Deivido Jovaišo sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą (18:18). Visas antrasis kėlinys toliau klostėsi lygiai ir tai vienai, tai kitai komandai pavykdavo išsiveržti į priekį minimalia persvarą. Likus žaisti iki susitikimo pabaigos 10 sekundžių rezultatas buvo lygus (30:30) ir su kamuoliu buvę šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios sugebėjo ties 6 metrų linija surasti Kristupą Kručą, o pastarasis pelnyti pergalingą įvartį savo komandai. Tai buvo pirmasis vilniečių pralaimėjimas, o Kauno rajono klubas iškovojo penktąją pergalę iš septynių rungtynių.

Kauno raj. „SM“: Deividas Jovaišas 15, Arminas Stankūnas 7, Mantas Sturonas 3, Domas Simonavičius ir Matas Mačiulaitis po 2, Aurimas Trepulis ir Kristupas Kručas po 1.

Vilniaus „SM Tauras – VHC  Smūgis“: Aleksandr Grišin 8, Karolis Antanavičius 7, Matas Mecelica 5, Arijus Čypas 4, Tadas Rasakevičius 3, Ignas Kuprevičius 2, Ernestas Jančiukas 1.

Info: rankinis.lt