2017-11-16
LRF I – osios lygos čempionate – dvivaldystė

LRF I-osios lygos varžybose sužaistos dar penkerios rungtynės, po kurių išryškėjo dvi lyderiaujančios komandos – Kauno rajono „SM“ bei Vilniaus SM „Tauras – VHC  Smūgis“.

Sezono lyderiai Kauno rajono SM rankininkai namuose priėmė Šalčininkų „Sokol“ rankininkus. Praėjusiame sezone šios ekipos kovojo mažajame lygos finale ir kaip ir tada, taip ir šiame mače stipresni buvo Garliavos rankininkai. Šį kartą jie varžovus iš Šalčininkų įveikė rezultatu 29:23.

Jau pirmojo kėlinio metu šeimininkai atitrūko nuo „Sokol“ ekipos, kuri iki šio susitikimo taipogi pralaimėjimo dar nebuvo patyrusi. Per pirmąsias 30 minučių  Deivido Jovaišo vedama Garliavos komanda susikūrė 8 įvarčių persvarą (15:7). Antrajame kėlinyje „Sokol“ sugebėjo atsitiesti ir aplyginti žaidimo eigą, tačiau pasivyti Kauno rajono klubo jau nepajėgė. Šeimininkai pergalę šventė rezultatu 29:23.

Kauno raj. „SM“: Deividas Jovaišas 9, Arminas Stankūnas, Matas Mačiulaitis po 4, Domas Simonavičius 3.

Šalčininkų „Sokol“: Andrej Gaiduk 10, Lukas Utovka 5, Darjus Gurecki 3.

Info: rankinis.lt