2017-11-16
LRF moterų I-osios lygos čempionate Garliavos komandos lyderystė

Savaitgalį Lietuvos moterų I-oje rankinio lygoje buvo sužaistos dar trejos rungtynės, po kurių išryškėjo Klaipėdos ir Garliavos ekipų lyderystė. Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“ ir Kauno rajono „SM Garliava“ laimėjo visas tris iki šiol žaistas rungtynes ir dalinasi 1-2 vietas lygoje.

Trečiąją pergalę iškovojusi „Garliavos SM „ ekipa vyko rungtyniauti į Molėtus, kur susitiko su vis dar be pergalių liekančia šio miesto merginų komanda. Kauno rajono antroji komanda įveikė šeimininkes rezultatu 30:16.

Vis tik šeimininkės galingai svečių ekipai neleido dominuoti nuo pirmųjų susitikimo minučių. Moletų SC/SK ekipa nors ir buvo besivejančiųjų vaidmenyje, tačiau per toli Garliavos rankininkių nepaleido. Prabėgus pirmajam susitikimo kėliniui Molėtų deficitas buvo vos 3 įvarčiai (8:11). Antrąjį kėlinį Kauno rajono komanda pradėjo spurtu 3:0 ir iškart padvigubino savąjį pranašumą. Šį momentą ir galima laikyti lemiamu rungtynių lūžiu, kadangi po jo šeimininkės jau nebeatsitiesė. „Garliava SM“ iškovojo įtikinamą trečiąją pergalę rezultatu 30:16.

Kauno raj. „Garliava SM“: Ieva Urnikytė 7, Džoana Šiaučiūnaitė ir Mantė Voskresenskaja po 6, Gabrielė Skilandytė 4, Inesa Slavėnaitė ir Kamilė Ustilaitė 3.

Molėtų SC/SK: Viktorija Jančionytė ir Fausta Adulčikienė po 4, Agnė Kazlauskaitė 3, Lina Umbrasaitė 2.

Info: rankinis.lt