2930311234

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2017-12-13
Moterų rankinio lygoje pergalę iškovojo favoritė Kauno rajono komanda

Savaitgalį, Garliavos sporto ir kultūros centre, buvo sužaistos Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynės. Didesnių netikėtumų jose išvengta ir favoritė Kauno rajono komanda patvirtino savo statusą.

Vilniaus „Alandeko Vichy“ komanda vyko į Garliavą, kur sutiko praėjusių metų čempiones – „Garliavos SM Cascados“ merginas. Šeimininkių ekipai pavyko atitrūkti jau per pirmąjį kėlinį ir jį laimėti rezultatu 25:12. Antrajame kėlinyje jų persvarą tik dar labiau išaugo ir rungtynes kol kas be pralaimėjimų žygiuojančios garliavietės laimėjo rezultatu 39:26. Tai buvo 6 Kauno rajono merginų pergalė šių metų sezone.

„Garliava SM Cascada“: Greta Rinkevičiūtė 11, Gabija Kleizaitė 7, Kamilė Bušaitė 5, Laima Bernatavičiūtė 4.

„Alandeko Vichy“:  Silva Muzikevičiūtė 8, Dominika Andronik ir Eglė Burakauskaitė po 6, Aistė Malinauskaitė 3.

Info: rankinis.lt