2015-02-20
Namuose Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ šventė pergalę

Lietuvos moterų rankinio čempionate antrojo etapo didžiosios ketveriukės varžybose Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ (26 tšk.) susitiko su Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“(19 tšk.) kolektyvu ir Garliavos rankininkės be ypatingo vargo rezultatu 38:30(16:13) nugalėjo LEU „Šviesa-Eglė“ ekipą.

„ Rungtynės Garliavoje vyko pagal varžybų šeimininkių garliaviškių scenarijų. Jos diktavo savo sąlygas visą rungtynių laiką nuo pat mačo pradžios. Tiesa, pusantro kėlinio HC „Garliava“ komandos pranašumas buvo tik 2-4 įvarčiai, bet 45-ąją dvikovos minutę jos spurtavo, pelnydamos septynis be atsako įvarčius. Įgijusios dešimties įvarčių persvarą 34:24 jos be įtampos užbaigė rungtynes savo naudai 38:30. Garliaviškėms ši pergalė leido dar labiau įsitvirtinti turnyro lentelės antroje pozicijoje, nes savo taupyklėje turi jau 28 taškus, trimis daugiau nei jų artimiausios varžovės „Eastcon Tauras-Vilniaus kolegija“ ekipa“,- trumpai dvikovą Garliavoje apibūdino susitikimo inspektorius Tadas Jansonas.

Rungtynių statistika:

HC „Garliava SM-CASCADA“ – Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ 38:30(16:13)
Teisėjai: G. Šniurevičius – J. Gliebus
Inspektorius: T. Jansonas

Įvarčiai: Kornelija Norvilaitė 10, Diana Šatkauskaitė 9/2, Laura Masiulevičiūtė 5, Evelina Žukaitė 4, Kamilė Bušaitė 4/1, Greta Rinkevičiūtė 3, Erika Drūlytė 2, Emilė Aglinskaitė 1 (HC Garliava SM-CASCADA);

Rasa Mikalonytė 9/1, Rita Repečkaitė 8, Indrė Norvilytė 7/2, Asta Čižaitė 3, Deimantė Lengvenytė 2, Greta Makovskytė 1(LEU Šviesa-Eglė).

2min.: Deimantė Bagdonaitė 2+2, Evelina Žukaitė 2, Erika Drūlytė 2(HC Garliava SM-CASCADA);

Indrė Norvilytė 2+2, Asta Čižaitė 2, Rasa Mikalonytė 2(LEU Šviesa-Eglė).

7m.: 5/3(HC Garliava SM-CASCADA); 5/3(LEU Šviesa-Eglė).