2930311234

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2016-12-22
Paskutiniame šių metų LMKL susitikime – „Hoptrans-Sirenų“ pergalė

Paskutinėse Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse 2016 metais pergalę iškovojo titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (6/6), kurios savo aikštelėje 76:70 (25:16, 16:20, 23:17, 12:17) nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“ (4/8).

Nuo rungtynių pradžios žaidimą kontroliavo „Hoptrans-Sirenos“, kurios likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos susikrovė dviženklį pranašumą – 19:9. Nors viešnioms pavyko sumažinti atsilikimą (15:19), tačiau garliaviškės iki kėlinio pabaigos išlaikė saugų atotrūkį – 25:16.

Antrajame ketvirtyje „Aistės-LSU“ neleido šeimininkėms toli pabėgti, o įpusėjus ketvirčiui „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas siekė vos 2 taškus – 29:27. Nors viešnios buvo ir sumažinusios atsilikimą iki minimalaus (32:33), tačiau garliaviškės iki didžiosios pertraukos sugebėjo laimėti atkarpą 8:4 bei būti priekyje – 41:36.

Po ilgosios pertraukos „Aistės-LSU“ ir toliau vijosi LMKL čempiones, tačiau persverti rezultato joms nepavyko. Įpusėjus ketvirčiui „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas ir vėl buvo tik minimalus (49:48), tačiau Victorios Jarosz taiklūs metimai kėlinio pabaigoje leido joms susikrauti 11 taškų persvarą – 64:53.

Lemiamame kėlinyje šeimininkėms sunkiai sekėsi išlaikyti pranašumą, o kėlinį atkarpa 11:2 pradėjusios „Aistės-LSU“ vėl beveik panaikino savo deficitą – 65:66. Likus žaisti 2 minutes, „Hoptrans-Sirenos“ kiek atitrūko (72:66), tačiau likus žaisti minutę komandas vėl skyrė vos du taškai – 72:70. Tačiau per likusį laiką Lino Šalkaus auklėtinėms pavyko apsiginti, padidinti persvarą bei iškovoti pergalę – 76:70.

„Hoptrans-Sirenos“: Victoria Jarosz 26 (14 atk. kam., 38 naud. bal.), Rasa Knyzaitė 15, Volha Ziuzkova 11 (6 rez. perd.), Gabrielė Gutkauskaitė 9 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Aistės-LSU“Dovilė Saurazaitė 32 (26 naud. bal.), Laura Želnytė 11 (10 atk. kam.), Agnė Žiegytė 8.

Info: lmkl.lt