2930311234

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

2017-03-27
Po fantastiškos kovos „Kibirkštis“ išplėšė lemiamą pusfinalio serijos mačą

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio serijoje prireiks lemiamų, trečiųjų rungtynių. Vilniaus „Kibirkštis“ svečiuose 73:67 (22:16, 18:16, 26:12, 7:23) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą – 1:1.

Trečiosios rungtynes Vilniuje vyks antradienį.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje užvirė atkakli kova ir komandos žaidė taškas į tašką – 11:11. Antroje kėlinio pusėje sėkmingesnę atkarpą puolime sužaidė vilnietės, kurios pelnė 11 taškų, o praleido 5 bei prieš antrąjį ketvirtį šeimininkėms paliko 6 taškų deficitą – 22:16.

Antrajame kėlinyje ir toliau „Hoptrans-Sirenos“ strigo puolime, o tai joms neleido priartėti prie varžovių – 23:33. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, po Rasos Knyzaitės metimo garliaviškių deficitas kiek sumažėjo (29:35), tačiau „Kibirkštis“ ir vėl pabėgo į priekį, o nepaisant persvaros, antroji mačo dalis žadėjo ne mažesnę intrigą – 40:32.

Po didžiosios pertraukos vilnietės spurtavo 7:0 ir susikrovė solidų pranašumą – 47:32. Trečiasis kėlinys buvo itin nesėkmingas „Hoptrans-Sirenoms“, kurioms nesisekė sumažinti atsilikimo nei baudų metimais, nei metimais iš žaidimo – 35:57. Ketvirčio pabaigoje šeimininkės bandė mažinti atsilikimą, tačiau „Kibirkšties“ susikrautas pranašumas paliko prieš lemiamą ketvirtį šeimininkės 22 taškų deficitą – 44:66.

Lemiamą ketvirtį spurtu 11:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir ženkliai sumažino deficitą bei sugrąžino intrigą – 55:66. Netrukus R.Knyzaitė, Gabrielės Gutkauskaitė bei Livija Sakevičiūtė pelnė metimus iš po krepšio, ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 61:66. Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje „Kibirkščiai“ pelnė Eglė Šniokaitė, sužaidus beveik 6 minutes, bei leido savo komandai vėl atitrūkti – 61:68. Likus žaisti 2 minutes, komandas skyrė vos 4 taškai – 67:71. Per paskutines sekundes vilnietėms pavyko išlaikyti susikrautą pranašumą ir išlyginti serijos rezultatą – 73:67.

„Hoptrans-Sirenos“Gintarė Jasiunskaitė 11, Gabrielė Gutkauskaitė, Rasa Knyzaitė ir Livija Sakevičiūtė (5 atk. kam.) po 10.

„Kibirkštis“Daugilė Šarauskaitė 12 (11 atk. kam.), Agnė Bobinaitė ir Eglė Šniokaitė po 11, Laura Juškaitė 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

Info: lmkl.lt

LMKL pusfinalis: L.Šalkaus komentaras po rungtynių (2017-03-25)