2014-11-03
Sėkmingas rankinio turnyras “Rudens atostogos”

Spalio 30 dieną Garliavoje vyko draugiškas rankinio turnyras “Rudens atostogos”, kuriame dalyvavo apie 170 jaunųjų rankininkių.

2002 – 2003 m.g. mergaitės žaidė Garliavos sporto ir kultūros centro sporto salėje. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo septynios merginų komandos. Tai Klaipėdos, Vilniaus, Panevėžio, Elektrėnų ir Garliavos rankininkės. Paskutinės liko Panevėžio II komandos žaidėjos, penktoje vietoje – Vilniaus komanda, ketvirtoje vietoje klaipėdietės, trečios buvo mūsų Garliavos II komandos žaidėjos. Tai Miglė Vyšniauskaitė, Ugnė Jaškauskaitė, Dominyka Semišinaitė, Kamilė Ustilaitė, Milena Anusevičiūtė, Andželika Gusevaitė, Rugilė Tarvydaitė ir Saulė Balkutė. Antąja turnyro vieta džiaugėsi Panevėžio I komandos žaidėjos. “Rudens atostogos” turnyro čempionėmis tapo Garliava I komandos žaidėjos, tai Skirmantė Gečaitė, Ieva Urnikytė, Diana Kuryševa, Inesa Slavėnaitė, Aistė Stalauskaitė, Ema Bliukytė, Rugilė Jovaišaitė, Ignė Urnikytė ir Izabelė Čepurnaitė. Jos rezultatu 14: 1 laimėjo pries Vilniaus rankininkes, 14:4 prieš klaipėdietes, 12:6 prieš Elektrėnų merginas, 13:4 nugalėjo antros vietos laimėtojas – Panevėžio I komandą, 15:0 laimėjo pries Panevėžio II komandą ir 15:4 laimėjo pries Garliavos II rankininkes.

2004 – 2005 m. g. mergaitės žaidė Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje. Čia dalyvavo aštuonios komandos iš Alytaus, Klaipėdos, Panevėžio, Vilniaus ir Garliavos.Varžybos vyko dviem pogrupiais po keturias komandas. Pirmąją vietą užėmė Alytaus II komanda, antrąją vietą –Alytaus I komanda, trecios ir ketvirtos liko mūsų jaunosios rankininkės. Tai Martyna Ustilaitė, Enrika Kizevičiūtė, Vakarė Ziutelytė, Karina Titaitė, Gabija Paltanavičiūtė, Aurelija –Marija Butrimaitė, Greta Grinevičiūtė,Urtė Daunoraitė, Rugilė Tarvydytė, Meda Maskaliovaitė, Simona Ivanauskaitė, Gabija Vaišvilaitė,Miglė Jakonytė, Ana Gusevaitė.

Turnyrą pravesti padėjo Kauno rajono sporto mokyklos auklėtinės Rusnė Markinaitė, Džoana Šiaučiūnaitė ir Ugnė Valaitytė – jaunosios aikštės teisėjos. Greta Valatkevičiūtė, Akvilė Žukaitytė, Evelina Dževerakaitė – sekretoriato darbuotojos.

Žaidėjos buvo apdovanotos UAB „Naujasis Nevėžis“ įsteigtais prizais.