2016-05-12
Startavo HC „Garliava SM-CASCADA“ ir „ACME-Žalgiris“ komandų mūšis dėl čempionių titulo

Trečiadienį Kaune startavo Lietuvos moterų rankinio lygos finaliniai iki trijų pergalių mačai. Laikinojoje sostinėje pirmoje dvikovoje susitiko Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ ir Kauno „ACME-Žalgiris“ komandos dėl čempionių titulo.

Didžiajame finale,  Kauno sporto halėje, prisireikė net dviejų pratęsimų, kad išaiškinti nugalėtoją. Šįkart sėkmė lydėjo žalgirietes, kurios nugalėjo HC „Garliava SM-CASCADA“ komandą minimalia vieno įvarčio persvara 35:34{30:30;26:26(14:14)}.

HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyve pasižymėjo Diana Šatkauskaitė (7įv.), Greta Rinkevičiūtė (6įv.), Laura Masiulevičiūtė, Ugnė Slavėnaitė, Laima Bernatavičiūtė, Emilė Aglinskaitė (po 5įv.), Kamilė Bušaitė (1įv.).

„ACME-Žalgiris“ komandai įvarčius pelnė Gabija Vidūnaitė (12įv.), Dovilė Ilčiukaitė (11įv.), Audinga Kniubaitė (4įv.), Neringa Palionytė, Simona Kazlauskaitė, Rita Oksaitė ir Inesa Verbovik (po 2įv.).

„Kauno sporto halėje beveik visą laiką žaidybinę iniciatyvą savo rankose turėjo viešnios HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda prieš „ACME-Žalgiris“ kolektyvą. Ypač jos ženkliai buvo išsiveržusios į priekį pirmame kėlinyje kai pirmavo Kauno rajono atstovės rezultatu 8:3(11min.), 13:7(21min.). Bet užteko joms  kiek sumažinti apsukas kaip žalgirietės tuo pasinaudojo ir prieš pertrauką rezultatą išlygino (14:14).

Antroji rungtynių dalis jau vyko žymiai įnirtingiau.Tokio ryškaus viešnių atotrūkio nebuvo, netgi kartais minimalią persvarą įgydavo jau kaunietės, tačiau normalus rungtynių laikas vėlgi pasibaigė  lygiosiomis – 26:26.

Pratęsus rungtynes irgi nepavyko išaiškinti nugalėtojo 30:30. Teko dar kartą pratęsti susitikimą ir tik per jį Kauno „ACME-Žalgiris“ išplėšė pergalę minimalia persvara 35:34  bei išsiveržė serijoje iki trijų pergalių į priekį rezultatu 1:0“,- po intriguojančio mačo sakė čempionato vyr. teisėjas Silvijus Kisinas.

Antrasis didžiojo finalo susitikimas vyks šeštadienį, gegužės 14 dieną, 13 valandą Garliavoje, Garliavos sporto ir kultūros centre.