2015-10-06
Startavo Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionatas

Šį savaitgalį, Garliavos sporto ir kultūros centre, startavo Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionatas. Kauno rajono “Hoptrans-Sirenos” 22-ąjį atvirąjį Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionatą (B grupė) pradėjo varžybomis prieš “Astana Tigers” (Kazachstanas) komandą. Lygos naujokė, “Astana Tigers” (Kazachstanas) komanda, kurią treniruoja lietuvis Romualdas Petronis, abu kartus laimėjo prieš Kauno rajono komandą.

Pirmąsias varžybas Kauno r. “Hoptrans-Sirenos” viešnioms pralaimėjo 59:73 (21:19, 14:18, 14:22, 10:14). Viešnios po dviejų kėlinių pirmavo 37:35. 24-ąją rezultatas buvo lygus 41:41, bet po to aikštės šeimininkės pralaimėjo atkarpą net 3:16 ir nebepavijo varžovių. Po trijų kėlinių “Astana Tigers” pirmavo 59:49. Aikštės šeimininkės kovą dėl kamuolių po krepšiais pralaimėjo net 29-50. “Hoptrans-Sirenos”: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 17, Rasa Knyzaitė 11, Gintarė Jasiunskaitė 11, Monika Petrauskaitė 9. “Astana Tigers”: Anita Teilane 17 (12 atk. kam.), Olga Dubrovina 15 (9 rez. perd.), Jelena Chusnitdinova 13, Ana Zaricka 10.

Antrosios varžybos 56:68 (11:14, 15:21, 15:18, 15:15) taip pat pasibaigė svečių pergale. “Hoptrans-Sirenos” patyrė antrą nesėkmę, o be pralaimėjimų žengiančios “Astana Tigers” krepšininkės iškovojo ketvirtą pergalę. 12-ąją min. aikštės šeimininkės pirmavo 15:14, bet po to pralaimėjo atkarpą net 2:14. Po dviejų kėlinių “Hoptrans-Sirenos” atsiliko 26:35, o po trijų - 41:53. Lino Šalkaus treniruojama ekipa, likus žaisti 4 min., po Rasos Knyzaitės tritaškio sumažino skirtumą iki trijų taškų (56:59), bet palaužti Kazachstano čempionių taip ir nepavyko. “Hoptrans-Sirenos”: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 17, Rasa Knyzaitė 11, Gintarė Jasiunskaitė 9. Akvilė Baronėnaitė ir Kornelija Balčiūnaitė atkovojo po 8 kamuolius. “Astana Tigers”: Anita Teilane 21 (10 atk. kam.), Jelena Chusnitdinova 14 (8 atk. kam.), Ana Zaricka 11, Olga Dubrovina 11 (8 rez. perd.).